Menu

  Ahoj Zanzibar!

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 09.03. – 17.03.20249 dní (so-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj
  • Letecky, Praha
  • Dle programu
  • ID zájezdu: 482512373
  Cena za osobu

  • Ostatní
   • Okružní jízda v ceně
   • Plavba
   • Novinka

  Program zájezdu

  1 DEN – STONE TOWN
  Přílet na Zanzibar. Transfer z letiště do přístavu. Nalodění na katamarán. Seznamovací a organizační večer. Večeře a nocleh na katamaránu.

  2. DEN – OSTROV CHANGUU
  Snídaně. Příjezd na ostrov Changuu, tzv. Prison Island, kde je obří želví rezervace (fakultativně, za příplatek na místě). Volný čas na opalování a koupání v moři. Dále plavba podél pobřeží, oběd. Večeře a nocleh na katamaránu poblíž Nugwi. Pro dobrovolníky doprava na písečnou pláž s bary, restauracemi a večerní zábavou.

  3. DEN – NUNGWI – MNEMBA
  Snídaně. Volný čas na procházku a nákup suvenýrů ve vesnici NUNGWI. Plavba u severního pobřeží Zanzibaru a malého ostrova MNEMBA. Volný čas na šnorchlování v křišťálově čisté vodě a obdivování rozlehlých korálových útesů. Pobřežní vody jsou také domovem mořských želv a delfínů. Oběd. Pokračování plavby do oblasti pláže Kendwa. Vylodění a obdivování romantického západu slunce. Návrat ke katamaránu, večeře a nocleh.

  4. DEN – ZÁTOKA MENAI
  Snídaně. Plavba katamaránem na jih podél západního pobřeží Zanzibaru. Čas na opalování na palubě a koupání v moři. Oběd. Při plavbě tyrkysovými vodami Indického oceánu můžete obdivovat nádherné písčité břehy ostrovů a lagun a při troše štěstí zahlédnout i delfíny skákavé. Zastávka na jedné z rajských pláží, čas na šnorchlování v průzračných vodách oceánu a obdivování nádherného korálového útesu. Večeře a nocleh na katamaránu v oblasti Menai Bay.
   
  5. DEN – MENAI BAY - JOZANI RESERVE - MTENDE BEACH
  Snídaně. Plavba kolem krásné zátoky Menai Bay. Volitelně pro zájemce (za příplatek na místě): vylodění a transfer do Jozani Reserve. Procházka po naučné stezce lesem plným vzácných druhů exotického ptactva, motýlů a ohrožených opic, guerézy červené, s charakteristickým
  i dlouhými vlasy na hlavě. Toto je jedno z mála míst, kde je lze nalézt. Les má tropický charakter díky bujné vegetaci, vysoké vlhkosti od moře a častým srážkám v období dešťů. Rostou zde palmy, fíkovníky, mahagon, kapradiny a mangrovníky. Přejezd na fenomenální Mtende Beach. Volno, oběd. Návrat do katamaránu, večeře a nocleh.
   
  6. DEN – KIZIMKAZI
  Snídaně. Cesta na jih. Vylodění, návštěva rybářské vesnice Kizimkazi, volno na procházku a nákup suvenýrů. Návrat na katamarán. Oběd. Večeře a nocleh na katamaránu.
   
  7. DEN – STONE TOWN
  Snídaně. Plavba do hlavního města Zanzibaru Stone Town. Fakultativně pro zájemce (za příplatek na místě): výlet autem na farmu s kořením a prohlídka Kamenného města. Návštěva farmy s kořením, kde se hosté mohou seznámit s tajemstvím pěstování např. hřebíčku, vanilky, kardamomu nebo zázvoru. Prohlídka Stone Town: procházka úzkými uličkami, stará pošta, House of Wonders, Zahrady Forodhani, Stará pevnost, Zanzibarské dveře, dům Freddieho Mercuryho, Jaw's Corner. Oběd. Návrat ke katamaránu, večeře a nocleh.
   
  8. DEN.
  Snídaně. Vylodění. Transfer na letiště. Odlet. 

  * změna programu vyhrazena

  Fakultativní služby

  Výlet prales Jozani a pláž Mtende: cca 70 USD / osoba

  Stone Town: cca 70 USD / osoba


  Trasa se může změnit v důsledku povětrnostních podmínek, přílivu a odlivu nebo monzunového období.

  Můžete si přinést vlastní vybavení na šnorchlování: maska, ploutve, šnorchl, možnost zapůjčení náčiní na vodní sporty

  Informace

  Cena nezahrnuje:
  * turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace; platba je možná jak v hotovosti, tak kartou; nejsou akceptovány  karty American Express
  * povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc
  * povinný příplatek za úklid 20 Eur/os.

  Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.

  Konečné rozhodnutí o opuštění přístavu a zvolené trase vždy činí kapitán s ohledem na bezpečnost účastníků. Uvedené časy plavby jsou orientační. Vezměte si s sebou pohodlné sportovní oblečení, měkké boty s bílou podrážkou, měkké tašky nebo měkké kufry. V případě potřeby léky na mořskou nemoc.

  Abyste se mohli zúčastnit plavby, nemusíte mít zkušenosti s plachtěním.

  Kajuty mají vlastní toaletu i sprchu a jsou pro 2 osoby. Klienti nesmí mít na palubu velká a těžká zavazadla.

  Na lodi se nepodává alkohol, klienti si mohou zakoupit na zastávkách.

  Kapitán ovládá polštinu a angličtinu, na lodi je i šéfkuchař.

  WiFi na palubě není, lze dokoupit místní kartu s daty.


  Cena zahrnuje

  7 nocí na jachtě, plná penze • let • transfer: letiště-přístav-letiště • péče kvalifikovaného  kormidelníka • telefonická péče delegáta na Zanzibaru • sada ručníků a ložního prádla • školení základních jachtařských dovedností
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  únor
  poútstčtsone
  březen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Ahoj Zanzibar!

  • 09.03. – 17.03.2024, 9 dní (so-ne)
  • 2 dospělí
  • Dvoulůžkový pokoj
  • Letecky, Praha
  • Dle programu

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.