Menu
  • Vietnam
  • Grand Tour Vietnamem s pobytem u moře

  Grand Tour Vietnamem s pobytem u moře

  Stravování

  Polopenze

  Doprava

  Letecky Praha
  Cena za osobu
  od  59 990 Kč
  • Ostatní
   • Služby delegáta
   • Tip CK
   • Poznávací - okruh
   • Poznávací - pro rodiny

  Program zájezdu

  1. den: Odlet z Prahy do Hanoje.
  2. den: Přílet do Hanoje, transfer do hotelu, ubytování.
  3. den: Celodenní prohlídka Hanoje – Temple of Literature, památník Ho Či Minh, Ho Či Minh Mausoleum, Ho Či Minh’s Stilt House, Museum of ethnology, Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoise Pagoda, Opera House, St Joseph’s cathedral, Old Quarter – stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky, kterou můžete projet v rámci prohlídky na kolech. Večer představení tradičních vietnamských vodních loutek.
  4. den: Přejezd do známé zátoky Ha Long Bay, nalodění na loď. Plavba lodí, návštěva jeskyně Sung Sot Cave, jejíž stěny jsou pokryty krápníky. Odpoledne plavba okolo rybářské vesnice. Občerstvení ovocem. Ve večerních hodinách zakotvení v blízkosti Luon Cave. Nocleh na lodi.
  5. den: Ráno budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Koupání u ostrova Ti Top, návrat zpět do přístavu. Cestou na lodi ukázka kuchařského umění vietnamské kuchyně. Oběd na lodi a návrat do Hanoje. Odpoledne přelet do Hue, transfer do hotelu.
  6. den: Výlet do Thien Mu Pagody. Plavba po „Voňavé“ řece místní lodí, po cestě navštívíte jednu z nejznámějších památek – věž Thien Mu Pagoda. Poté návštěva Imperial Tomb Khai Dinh, poslední hrobky dynastie Nguyen.
  7. den: Přejezd do Hoi An, tradičního přístavu. Cesta z Hue přes malebné horské silnice s nádherným výhledem na pobřeží. Návštěva Cham Museum, Marble Mountains a Tam Than.
  8. den: Prohlídka historické části Hoi An (UNESCO), ojediněle zachovalého města. Návštěva Harbour, kde kotví pestře pomalované lodě, kaplí, pagod a muzea. V odpoledních hodinách plavba po Bon River. Po cestě uvidíte nedotčenou přírodu a navštívíte Pottery Village a Woodcarving Village.
  9. den: Individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu.
  10. den: Transfer na letiště. Let z Danangu do Saigonu – Ho Či Minova Města. Prohlídka historického centra, Reunifaction palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor of Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Office – historická budova pošty. Prohlídku zakončíme návštěvou místního tržiště.
  11. den: V brzkých ranních hodinách výlet lodí na Cai Rang Floating Market, největší a nejrušnější z trhů na deltě řeky Mekong. Cestou můžete obdivovat krásnou přírodu a život v místních rybářských vesničkách.
  12. den: Odjezd ze Saigonu do Tay Ninh, návštěva chrámu Cao Dai, poté cesta k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. V odpoledních hodinách se přemístění do letoviska Ho Tram, ubytování, volný program.
  13. -15. den: Odpočinek a volný program v hotelu Ho Tram Beach Boutique Resort.

  Změna programu vyhrazena.

  CENA ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha – Hanoj, Ho Či Min -  Praha, letištní taxy a další poplatky, místní přelety ve Vietnamu dle programu , transfer letiště-hotel-letiště, 9 nocí v hotelu***/****, 1 noc na lodi,  10x snídani, 2x oběd,  1x večeři, dopravu a vstupy dle programu, služby česky mluvícího průvodce, 3 noci v hotelu Ho Tram Beach Boutique Resort se snídaní (možnost i polopenze)

  CENA NEZAHRNUJE: cestovní a covid pojištění, spropitné (cca 50 USD), vízum (doporučujeme vyřídit si co nejdříve a kontrolovat si uváděná data)Vietnam- možnost vyřízení online https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/web/guest/trang-chu-ttdt - 25 USD - více info na https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/vietnam/cestovani/visa.html 

  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře DER Touristik CZ a.s. (E), ič 45312974, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.