Menu

  Londýn od A po Z

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Bus
  Cena za osobu
  od  8 990 Kč

   abstract

   Trasa 1, Ostrava-Olomouc-Brno-Jihlava-Praha-Beroun-Plzeň
   Trasa 2, Liberec-Mladá Boleslav-Praha-Beroun-Plzeň
   Trasa 3, Hradec Králové-Praha-Beroun-Plzeň

   Program zájezdu

   1. den: Odjezd z ČR autobusem. Nástupní místa v celé ČR - vybírejte v rezervačním formuláři. 

   2. den: Londýn - celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem s využitím veřejné dopravy - Trafalgarské náměstí, vládní čtvrť Whitehall - Downing Street, Parlament - Big Ben, Buckinghamský palác, Piccadilly Circus, Soho, Čínská čtvrť, Covent Garden, Westminsterského opatství, možnost návštěvy Národní galerie, Britského muzea, příp. příležitost k nákupům na Oxford Street nebo fakultativně vstupenky na mrakodrap The Shard s vyhlídkou i vyhlídkové kolo London Eye. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, nocleh.

   3. den: Snídaně v hotelu, odjezd do Windsoru možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii - Windsoru - víkendové sídlo královské rodiny, návrat do Londýna - Hyde Park. Fakultativně vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussauds nebo možnost návštěvy muzea Sherlocka Holmese - Baker Street, námořní akademie a královské observatoře s nultým poledníkem v Greenwich. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, nocleh.  

   4. den: Snídaně v hotelu, Londýn - celodenní pěší prohlídka města s průvodcem s využitím veřejné dopravy - katedrála sv. Pavla, Milelnnium Bridge, Tate Galery, Globe, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower - původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední velký křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Katherine´s Dock; nebo možnost k individuálnímu programu pro nákupy a návštěvu památek, muzeí, galerií, večer odjezd do ČR.   

   5. den: Návrat do České republiky. 

   Fakultativní služby

   • Vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussauds 1.290 Kč 
   • Vstupenka na nejnavštěvovanější londýnskou atrakci London Eye 1.250 Kč 
   • Vstupenka na nezapomenutelnou vyhlídku z mrakodrapu The Shard 1.150 Kč
   • Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.390 Kč 
   • Možnost rezervace v autobuse (řada 2): příplatek 299 Kč
   • Možnost rezervace v autobuse (řada 3-5): příplatek 249 Kč

   Informace

   K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas. 

   Vstupy do památek a jízdné MHD hradí účastníci zájezdu sami na místě. 
   Změna hotelu a programu vyhrazena. Minimální počet pro realizaci zájezdu je 30 osob. 


   UPOZORNĚNÍ:  
   Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

   Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar.  Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. 

   Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

   Cena zahrnuje

   • dopravu klimatizovaným autobusem 
   • 2 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní v ceně, hotel na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
   • trajekty 
   • služby průvodce po celou dobu zájezdu
   • zákonné pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

   Tip

   Prohlídka Londýna a nejznámějších památek s průvodcem
   Snídaně v hotelu v ceně ubytování
   Možnost návštěvy zámku Windsor
   Možnost zakoupení vstupenky na London Eye, The Shard, Madame Tussaud´s
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.