Menu

  Hotel Side Star Elegance

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Karlovy Vary České Budějovice Vídeň/Wien Krakow Drážďany/Dresden Norimberk/Nurnberg
  Cena za osobu
  od  7 409 Kč
  Oficiální název dle CK: Side Star Elegance
  • Ostatní
   • Novinka
   • All inclusive
   • Ultra all inclusive
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Side

  Poloha

  Hotel se nachází přibližně 1,5 km od antického města Side, kde se kromě historických památek nachází spousta barů, restaurací a obchůdků. Centrum Manavgatu je vzdálené cca 5,5 km, centrum Antalye leží cca 70 km daleko od hotelu a letiště v Antályi je vzdálené 60 km.

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody cca 200 m od hotelu. Na pláži hotelový klub s barem. V hotelovém plážovém klubu lehátka a slunečníky zdarma.

  Vybavení

  Tento 6-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2015, má 499 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a ve 2 vedlejších budovách. V hotelu se nachází lobby s barem, 7 výtahů, klimatizace, kadeřnictví, malý obchod, další obchody, diskotéka a parkoviště (zdarma). O blaho hostů se starají 4 restaurace a 7 barů. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Úklid pokojů a pokojový servis jsou zdarma. Služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.
  K venkovnímu vybavení hotelu patří bazén a dětský bazének a také skluzavka. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka (zdarma). Osvěžující nápoje je možno dostat přímo v baru u bazénu.

  Ubytování

  Pokoj standard -  klimatizace, TV, telefon, minibar, set na přípravu kávy / čaje, trezor; vlastní příslušenství (WC, sprchový kout nebo vana, vysoušeč vlasů), balkon. Varianta economy bez balkonu. Za příplatek varianta swim-up s terasou a přímým vstupem do sdíleného bazénu nebo terasou a vířivkou.

  Stravování

  Ultra all inclusive - snídaně, obědy, večeře, občerstvení v průběhu dne, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. Přesný rozpis obdrží klienti při check-inu v hotelu.

  Sport a zábava

  Sportovní a volnočasová nabídka: plážový volejbal, fitness, kulečník (za poplatek), aerobik, basketbal, tenis (zdarma), stolní tenis (zdarma) a šipky (zdarma). Nabídka wellness: lázeňská oblast a masáže za poplatek. Sauna a hamam případně za poplatek. Zábava pro dospělé: večerní show a živá hudba. O zábavu malých hostů se postará dětské hřiště. Hlídání dětí: miniklub pro děti od 4 - 11 let a babysitting (za poplatek). Herna.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * transfery v destinaci
  * počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  Informace

  Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.
  Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.