Menu

  Hotel Krizantem

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava
  Cena za osobu
  od  9 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Krizantem Alexandria Club
  • Vybavení hotelu
   • Pro seniory
   • Internet/WiFi
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Aquapark/Skluzavky/Tobogány
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA
  • Ostatní
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma

  Název

  Krizantem Alexandria Club

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu, snack bar, plážový bar, tři venkovní bazény, dětský bazén, skluzavka (pro děti od šesti let), dětské hřiště.
  Zdarma: Wi-Fi (v recepci), fitness, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).
  Za poplatek: SPA centrum, sauna, turecké lázně, masáže, hlídání dětí, půjčovna aut, lékař, čistírna.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí.

  Stravování

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:00 do 09:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí all inclusive je i bar na pláži, zde jsou podávány pouze nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje za poplatek. Uvedené časy jsou orientační.

  Další informace

  Animace v češtině 18.6.-15.9. || Dětský klub 18.6.-15.9. || Písčitá pláž cca 50 m || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Centrum města v pěší dostupnosti

  Popis na www

  Městský hotel po částečné rekonstrukci leží jen pár kroků od písčité pláže, na klidném místě a přitom kousek od rušného centra letoviska Alanya. Hotel doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří chtějí prožít pohodovou dovolenou. Kromě odpočinku na pláži můžete vyrážet na příjemné procházky po promenádě do nedalekého centra, nebo si užít spoustu zábavy s našimi českými animátory a maskoty Karcoolkou a Lexou. Ať už tedy plánujete relaxovat na pláži, bavit se u bazénu nebo vyrážet do víru živého letoviska, jste tu správně.

  Poloha

  Hotel se nachází v letovisku Alanya, cca 120 km od letiště v Antalyi, cca 3 km od centra města a cca 50 m od písčité pláže.
  Adresa hotelu:Güller Pinari, Oba Göl Mevkii, Keykubat Blv., 07400 Alanya/Antalya

  Pláž m

  50

  Pláž cca

  cca 50 m

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu oddělena komunikací (lze využít podchod). SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

  GPS

  36.535210,32.035169

  Doporučení

  Městský hotel po částečné rekonstrukci leží jen pár kroků od písčité pláže, na klidném místě a přitom kousek od rušného centra letoviska Alanya. Hotel doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří chtějí prožít pohodovou dovolenou. Kromě odpočinku na pláži můžete vyrážet na příjemné procházky po promenádě do nedalekého centra, nebo si užít spoustu zábavy s našimi českými animátory a maskoty Karcoolkou a Lexou. Ať už tedy plánujete relaxovat na pláži, bavit se u bazénu nebo vyrážet do víru živého letoviska, jste tu správně.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Animace

  Nabité animační programy v češtině pro děti a dospělé s Karcoolkou a Lexou
  O tom, že dovolená nemusí být vždy jen o ležení a opalování, Vás přesvědčí čeští animátoři v doprovodu Karcoolky a Lexy. Děti i dospělí ocení pestrý program poskládaný z tradičních i netradičních aktivit, vtipu a sportu. Pod heslem ,,převážně nevážně“ to zvládne úplně každý! Své děti nechte poznávat nové kamarády v Karcoolčině dětském klubu, kde je čekají hry, tvoření a především spousta zábavy. Večer zahájí dětská diskotéka a poté si již můžete užívat večerní programy připravované našimi animátory nebo místními umělci.

  Animační sezona: 18. 6. - 15. 9. 2024
  Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červen
  poútstčtsone
  červenec
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Kaila Krizantem Otel

  Güller Pınarı, Oba Göl Mevkii Keykubat Blv., Alanya 07400 Turecko

  420 recenzí

  #133 nejlepší hotel z 592 v oblasti - Alanya

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající187
  Velmi dobré109
  Průměrné63
  Špatné29
  Příšerné32

  Nedávné recenze

  O5285AYtom_k

  Typ cesty:

  Páry

  Last minute

  13.06.2022

  Vybrali jsme zemi i hotel 2 dny před odletem a byli jsme mile překvapeni, protože jsme nevěděli, do čeho jdeme. Je tu spousta krásných míst, která stojí za to navštívit je. V hotelu je velmi příjemný...

  876kristynab

  Typ cesty:

  Krátké dovolené s přáteli

  Mnohokrat dekuji za krásnou dovolenou

  24.07.2021

  Mnohokrat dekuji za krásnou dovolenou.Skvělý hotel, příjemný personál, výborné jídlo. Jsem tady již čtvrtou dovolenou a přijedu zase.Moc dekuji. Bylo tu krásně, písčitá čistá pláž, všude vše...

  Jiří Š

  Typ cesty:

  S rodinou

  Jiří

  12.09.2019

  Hotel měl 4⭐ mi možná když byl nový. Teď už určitě ne. Je na něm znát nějaký rok provozu. Na pokoji funguje Wi-Fi, potěšila fungující klimatizace, trezor na pokoji je za 2 eura na den, ale není pevně...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.