Menu

  Hotel Floria Beach (ex. Görgülü Kleopatra Beach)

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Vídeň/Wien
  Vlastní
  Cena za osobu
  od  21 790 Kč
  Oficiální název dle CK: Floria Beach
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Ostatní
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma

  Název

  Floria Beach

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, fitness centrum. Hotel pořádá mezinárodní animační programy pro děti a dospělé.
  Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky, lehátka u osušky, stolní tenis, šipky, fitness, dětská postýlka (nutno předem objednat).
  Za poplatek: masáže, vodní sporty.

  Ubytování

  Standardní pokoje pro dvě osoby s bočním výhledem na moře, balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou (vše zdarma). K dispozici je také kávový a čajový servis. Za příplatek standardní pokoje s výhledem na moře. Maximální obsazenost standardního pokoje jsou tři dospělé osoby.

  Stravování

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:30 do 21:00 h), odpolední občerstvení od 15:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:30 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

  Další informace

  Přímo u písčité pláže || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Menší hotel || Rodinná atmosféra

  Popis na www

  Menší moderní hotel je populární především, díky své poloze. Nachází se v docházkové vzdálenosti od centra města u jedné z nejvyhlášenějších pláží v Alanyi. Hotel nabízí nádherný výhled na výběžek, na němž se nachází historické centrum města. Společně s výbornou kuchyní a komfortním zázemím hotelu je ideální volbou pro odpočinek i zábavu.

  Poloha

  Hotel je situován v západní části Alanye, cca 120 km od letiště v Antalyi a cca 1,5 km do centra města. Hotel je umístěn u písčitooblázkové pláže.

  Pláž m

  0

  Pláž cca

  u pláže

  Pláž

  Písčitooblázková pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA vodní sporty za poplatek.

  GPS

  36.55726787498593, 31.965680053798376

  Doporučení

  Menší moderní hotel je populární především, díky své poloze. Nachází se v docházkové vzdálenosti od centra města u jedné z nejvyhlášenějších pláží v Alanyi. Hotel nabízí nádherný výhled na výběžek, na němž se nachází historické centrum města. Společně s výbornou kuchyní a komfortním zázemím hotelu je ideální volbou pro odpočinek i zábavu.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Floria Beach Hotel

  Dinek Mah. Emirgan Cad. No: 19, Alanya 07400 Turecko

  223 recenzí

  #3 nejlepší hotel z 241 v oblasti - Alanya

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající162
  Velmi dobré34
  Průměrné14
  Špatné6
  Příšerné7

  Nedávné recenze

  G9619NRmilenak

  Typ cesty:

  Krátké dovolené s přáteli

  krásná dovolená

  12.08.2022

  Příjemný klidný hotel, čisté pokoje, milý personál, dobré jídlo, které se podává skoro celý den. Měli jsme pokoj s výhledem na moře, krása. Venkovní část restaurace pod velikými stromy, kde se dá...

  982radka

  Břeclav, Česká republika

  Typ cesty:

  S rodinou

  Klidná dovolená

  13.07.2022

  Dostali jsme pokoj s bočním výhledem, takže zleva celkem rušná silnice a výhled nic moc, ale nevadilo, na pokoj jsme si chodili jen odpočinout, vysprchovat a vyspat. Hotel čistý, pokoje udržované...

  Jarca26

  Typ cesty:

  S rodinou

  klidný hotel na začátku Kleopatřiny pláže

  22.08.2019

  Krásně zrekonstuovaný klidný menší hotel se skvělým personálem a úžasnými službami a výborným jídlem. Není vhodný pro rodiny s malými dětmi, takže je klid v celém areálu. Vše při ruce - pokoj...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.