Menu

  Golden Crown Hotel

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Bratislava Krakow Budapešť
  Cena za osobu
  od  8 249 Kč

   Popis

   Oceněný pro svou skvělou polohu, která vám umožňuje vychutnat si blízkost nejdůležitějších atrakcí města a profesionální služby, které každého přivítají s úsměvem, je synonymem úspěšné dovolené ve slunném Turecku! Intimní, s elegantním designem interiéru, nabízí 35 klimatizovaných pokojů, které zajistí pohodlný odpočinek po celodenní prohlídce krásného hlavního města.

   Poloha

   v centru ISTANBULU, obchody a restaurace cca. 150 m od hotelu, cca. 600 m od krytého bazaru, cca. 700 m od Sultanahmet a baziliky Cisterna, cca. 1 km od Hagia Sophia, cca. 1,2 km od paláce Topkapi, cca. 1,4 km od parku Gülhane, cca. 1,7 km od mešity Suleymaniye, cca. 3 km od Galatské věže, cca. 4,3 km od náměstí Taksim a paláce Dolmabahce; Cca. 42 km od letiště v Istanbulu; zastávka tramvaje cca. 230 m od hotelu.

   Pláž

   Yesilkoy Ciroz, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 17 km od hotelu, přístup MHD (Marmaray Sirkeci İstasyonu - Yeşilköy, cca 22 minut), slunečníky a lehátka za poplatek; Florya, soukromá (platný vstup: cca 25 TRY), písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 19,5 km od hotelu, přístup MHD (Küçük Ayasofya - Florya, cca 48 minut), slunečníky a lehátka za poplatek.

   Popis hotelu

   tříhvězdičkový, elegantní a stylový, postaven v roce 2003, pravidelně renovován, 35 pokojů, 1 budova, 5 pater, výtah, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace - stravování formou bufetu, turecká a mezinárodní kuchyně, bar; směnárna, bezplatný bezdrátový internet; příplatky: pokojová služba, praní a žehlení prádla, transfer z/na letiště; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

   POKOJ

   standardní: 2 osoby, přibl. 20 m 2 , klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, sada kosmetiky, pantofle), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, minibar (za poplatek dle spotřeby), káva / čaj set, bezp.

   Sport

   za poplatek: organizované okružní jízdy, večerní zábavné programy.

   KONTAKT

   0090/2126381944, www.goldencrownhotel.com

   ZDARMA

   - Wi-Fi

   PRÁVNÍ POPIS

   Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.