Menu

  Poznávací zájezd na Srí Lanku II.

  Blue sky travel

  Blue Sky Travel s.r.o.

  Opletalova 57 110 00 Praha 1

  Telefon: 222 220 210

  Mobil:

  Email: sales@blueskytravel.cz

  Email rezervace: sales@blueskytravel.cz

  Web: www.blueskytravel.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 04.03. – 15.03.202412 dní (po-)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Standard
  • Letecky,
  • Polopenze
  • ID zájezdu: 477651812
  Cena za osobu

   Informace

   Do chrámů je nutné mít dlouhé kalhoty pod kolena a mít zakrytá ramena, doporučujeme vzít si například šátek, který si vždy při vstupu do chrámu přes ramena přehodíte. Do některých památek je vstup možný pouze na boso, doporučujeme si vzít s sebou ponožky (někdy je zem od slunce velmi rozpálená).

   1. den

   Odlet na Srí Lanku

   2. den

   Přílet do Colomba, přesun do hotelu a check-in ( od 14:00), odpolední prohlídka Colomba (největšího města Srí Lanky) a nákupy. Večer návrat na hotel, večeře a nocleh

   3. den

   Po snídani check-out a přejezd do Anuradhapury, prohlídka starobylého posvátného města, poté přejezd do Sigiriya, večeře a nocleh v Sigiriyi/Habaraně/Dambulle.

   4. den

   Po snídani výstup na Lví horu Sigiriya, poté přejezd do Polonnaruwy, po cestě je možnost se zastavit na oběd v tradičním farmářském domě Priyamali Gedara (není zahrnuto v ceně, doporučujeme).

   5. den

   Po snídani check-out a přejezd do Kandy, po cestě návštěva jeskynního chrámu v Dambulle, poté návštěva zahrady s kořením, továrny s batikou a muzea drahokamů. Večer návštěva Chrámu Buddhova zubu, poté check-in v hotelu, večeře a nocleh.

   6. den

   Po snídani check-out a návštěva botanické zahrady Peradeniya, poté transfer do Nuwara Eliya, po cestě zastávka u vodopádů Ramboda a v čajové továrně. Po příjezdu do Nuwara Eliya prohlídka města. Check-in v hotelu, večeře a nocleh v Nuwara Eliya.

   7. den

   Po snídani check-out a přejezd do Yala, po cestě zastávka u vodopádů Ravana, odpolední safari v parku Yala (cca 3 hodiny). Check-in v hotelu, večeře a nocleh v Yala/Tissamaharama/Kataragama.

   8. den

   Po snídani check-out a přejezd do Galle, prohlídka holandské pevnosti v Galle, přejezd do hotelu u moře.

   9. den

   Volný den u moře

   10. den

   Volný den u moře

   11. den

   Volný den u moře

   12. den

   Volný den u moře- dopoledne, poté přejezd na letiště a odlet

   Poznámka

   Změna programu vyhrazena. Na poptávku je možné připravit Váš vlastní okruh dle Vašeho požadavku a také různé délky jak okruhu, tak ubytování na pláži. Také lze vyměnit hotel na pláži za např. hotel s all inclusive atd.

   Cena zahrnuje

   Okruh: Setkání na letišti s anglicky hovořícím průvodcem (řidičem), ubytování v hotelech 3* kategorie s polopenzí, přejezdy klimatizovaným autem, 2 lahve vody na den/osobu, džíp v Yala parku, pojištění vozidla, vládní taxy Pobyt u moře: zpáteční letenku dle výše uvedeného letového řádu včetně letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování a stravování dle nabídky, servis partnerské CK v anglickém jazyce, povinné pojištění proti úpadku, česky hovořícího delegáta na telefonu

   Cena nezahrnuje

   Vstupné do památek (cca 177 USD, pokud si jej nepřikoupíte předem), obědy a nápoje, osobní výdaje, spropitné, vízum, cestovní pojištění, poplatky za použití kamery, česky hovořícího delegáta
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   březen
   poútstčtsone
   duben
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Příplatky

   Zobrazit příplatky

   Poznávací zájezd na Srí Lanku II.

   • 04.03. – 15.03.2024, 12 dní (po-)
   • 2 dospělí
   • Standard
   • Letecky
   • Polopenze

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Blue Sky Travel s.r.o., ič 25779281, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.