Menu

  PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM

  Fly Dovolená

  FlyDovolená s.r.o.

  Těšnov 1163/5 110 00 Praha 1

  Telefon: 224 805 221

  Mobil: 770 171 045

  Email: info@flydovolena.cz

  Email rezervace: info@flydovolena.cz

  Web: www.flydovolena.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 30.04. – 06.05.20247 dní (út-po)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • DBL, Dvoulůžkový pokoj
  • Letecky, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 645673155
  Cena za osobu

   Program zájezdu

   Spojené arabské emiráty – země na Arabském poloostrově, kde najdete průzračné teplé moře, pláže s jemným pískem, moderně vybavené hotely s kvalitními službami. Celoroční teplé klima je zárukou ideální dovolené v každém období. Přinášíme vám zcela novou a jedinečnou nabídku kombinovaného poznávacího zájezdu v Emirátech, kde máte možnost poznat až 5 emirátů (Dubaj, Abú Dhabí, Sharjah, Ajman a Fujairah). Během týdne Vás čeká nabitý program plný různých výletů a zážitků, užijete si i adrenalin na pouštní safari a ochutnáte vynikající arabskou kuchyni.

   Program zájezdu:
   1. den: Přílet do Dubaje:
   přílet do Dubaje je plánován ve večerních hodinách. Po příjezdu na hotel následuje ubytování a info schůzka s delegátem.
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

   2. den: Celodenní návštěva Abú Dhabí:
   Dnes navštívíme hlavní město emirátů - Abú Dhabí. V Abú Dhabí budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřežní 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Zastavíme se na oběd v hotelu Marriot Hotel Abu Dhabi. Po obědě cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat) a nakonec navštívíme venkovní etnografické muzeum tzv. Herritage Villlage, které vypráví o životě původních obyvatel a beduínů. Nakonec v rámci extra prohlídky máme ještě možnost navštívit nádherný královský a zároveň prezidentský palác – tzv. Qasar el Watan, který byl dokončen v roce 2017 a veřejnosti otevřen posléze v roce 2019. V paláci budeme obdivovat vnitřní i venkovní prostory s žulovými a mramorovými fasádami a bohatě zdobenými arabskými ornamenty. Tato prohlídka je za extra vstup: cca 20,- € / osoba.
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

   3. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním a obědem:
   Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Po příjezdu do emirátu Fujairah navštívíme jeden ze zdejších plážových klubů, kde si užijeme slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky a oběd s nealko nápoji v ceně výletu; alko nápoje za poplatek). Na zpáteční cestě do Dubaje zastávka na tradičním trhu.      
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

   4. den dopoledne: Futuristická Dubaj:
   Dnes máme na programu prohlídku toho nejnovějšího, co Dubaj nabízí. Dubaj je známá jako město mrakodrapů a futuristických budov nejrůznějších tvarů. Dnes během panoramatické jízdy městem uvidíme tyto spektakulární stavby v celé své nádheře. Projedeme i známou třídou Sheyk Zayed Road, kterou lemují samé výškové budovy ze skla a ocele.  V rámci výletu navštívíme i vyhlášené Dubajské muzeum budoucnosti (Dubai Future Museum), jehož budova byla v roce 2022 vyhlášenou za jednu z nejkrásnějších na světě. Muzeum budoucnosti je výstavní prostor pro inovativní a futuristické ideologie, služby a produkty. Muzeum budoucnosti se nachází ve finanční čtvrti Dubaje a má tři hlavní prvky: zelený kopec, budovu a prázdnotu(vstupné není v ceně výletu, a zajištění vstupenek závisí na aktuální dostupnosti, tudíž nelze garantovat).     

   4. den odpoledne: Pouštní safari (s večeří):
   Dnes do cca 15 hod. máme osobní volno s možností koupání. Odpoledne od cca 15 hodin můžeme podniknout velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budeme vyzvednuti moderními džípy, přesuneme se do pouště, kde zažijeme napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžeme těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesuneme do jednoho beduínského kempu, kde nás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se nám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky.
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

   5. den dopoledne: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu:
   Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let.  Poté společně pokračujeme k převozu Abra, kde budeme mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje.
   Posléze se přesuneme do rušného tržiště plného obchůdku s kořením a se zlatem. Navštívíme specializované obchody se zlatem, šperky a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Odpoledne společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Dubaj.

   5. den odpoledne: výlet Dhow Creek Cruise – plavba tradiční dřevěnou lodí s večeří:
   Během tohoto výletu zažijeme jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby budeme pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujeme až k břehům Perského zálivu. V průběhu plavby bude připravené buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program.
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

   6. den dopoledne: Moderní Dubaj:
   Dnes navštívíme známý Zabeel Palace, který se začal stavět již v 60. letech 20. století a dnes pokrývá téměř 65 hektarů a má více než 5 budov, v nichž sídlí rezidence různých členů královské rodiny. Poté se kolem světoznámého hotelu připomínajícího plachetnici - Burj Al Arab přesuneme na Palmový ostrov a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (u všech zmíněných míst foto pauza). Po Palm Jumeirah se přesuneme na nedávno dokončený umělý dubajský ostrov Bluewater Island, kde se mimo jiné nachází i nejvyšší vyhlídkové kolo na světe – Ain Dubai neboli Dubajské oko. Zde budeme mít volný čas, který můžeme využít procházkou po promenádách či posezením v některé z místních kaváren. Možnost jízdy na největším ruském kole Ain Dubaj za extra poplatek cca 25,- € / osoba.

   6. den odpoledne: Noční Dubaj (s večeří):
   K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. a přesuneme se do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde můžeme obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací, kaváren, promenád i hotelů. Poté se projdeme po krásném bazaru Souk Madinat Jumeirah, což je komplex obchůdků a kaváren vybudovaný nad vodními kanály. Navečeříme se v příjemné dubajské restauraci (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall,  kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek. Fakultativně možnost navštívit nejvyšší budovu světa Burj Khalifa (za extra poplatek).
   Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

   7. den dopoledne: Výlet lodí kolem Palmového ostrova (pouze v případě, že bude dostatek času):
   Dnes máme možnost zúčastnit se dalšího fakultativního výletu - Plavba lodí kolem Palmového ostrova. Během plavby budeme pozorovat krásně architektonicky řešené domy a vily známých osobností a nádherné hotely, jež se zde nachází.

   7. den odpoledne: Transfer na letiště a odlet domů
   V pozdních odpoledních hodinách je plánován transfer na letiště a následně odlet domů.

   Vybavení pokoje

   Ubytování: hotel "no name" kategorie min. 4*. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha nebo vana, fén), telefonem, TV, klimatizací, minibarem (za poplatek) a trezorem (možnost poplatku). Při poznávacích zájezdech se nejedná o ubytování v žádném konkrétním hotelu. Jména hotelů se dozvíte až po příletu do místa od delegáta. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit Vaše zvláštní požadavky. Přistýlka je formou rozkládácího lůžka nerbo pohovky. Fotografie ubytování v této nabídce jsou pouze ilustrační.

   Stravování

   SNÍDANĚ formou bufetu

   Poznámky

   - Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
   - Pořadí výletů dle jednotlivých dnů se může změnit nebo výlety mohou být upraveny dle letových časů!
   - Konkrétní názvy hotelů jsou upřesněny na místě delegátem. Fotografie ubytování u nabídky jsou ilustrační.
   - Výlety dle programu, odborný výklad průvodce, transfery na jednotlivé výlety a jídla během dne nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta.
   - Výlety jsou organizovány místní cestovní agenturou.
   - Při vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži - dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena; ženy - dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). V případě nedostatečného oblečení může být vstup do mešity bez náhrady odepřen.
   - Pro vycestování je nutný pas s minimální platností ještě 6 měsíců po návratu z krajiny (v pasu nesmí být razítko Izraele).
   - V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
   - S účinností od 31.3.2014 se v emirátech Dubaj a Abú Dhabí hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel - min. 3 USD pokoj/noc, 4* hotel - min. 4,5 USD pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex - min. 5,5 USD pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu. K všem cenám a poplatkům se počítá navíc DPH ve výši 5%.

   Služby za poplatek

   - Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu za 1 190,- Kč / osoba / pobyt

   Fakultativní výlety (možnost dokoupení u delegátů na místě – platba je možná hotově nebo kartou):
   - Moderní Dubaj: 70,- EUR
   - Výlet k Indickému oceánu s koupáním: 90,- EUR (výlet s obědem)
   - Výlet lodí Dhow Creek Cruise: 75,- EUR (výlet s večeří)
   - Noční Dubaj: 80,- EUR (výlet s večeří)
   - Výlet Pouštní Safari: 90,- EUR (výlet s večeří)
   - Výlet do Abú Dhabí: 95,- EUR (výlet s obědem)
   - Nejvyšší budova světa Burj Khalifa s vyhlídkou ve 124. patře: 60,- EUR
   - Výlet lodí kolem Palmového ostrova: 75,- EUR
   - Výlet Futuristická Dubaj: 70,- EUR

   Zvýhodněný balíček výletů: za 280,- Eur, který obsahuje:
   - Výlet Moderní Dubaj
   - Výlet Pouštní Safari s večeří
   - Výlet k Indickému oceánu s koupáním a obědem
   - Výlet lodí Dhow Creek Cruise s večeří
   - Odborný výklad česky hovořícího průvodce během výletů

   Cena zahrnuje

   - Letenku Praha - Dubaj/Sharjah – Praha (let může být operován s přestupem)
   - Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
   - Transfery letiště – hotel – letiště a transfery mezi jednotlivými hotely klimatizovaným moderním autobusem
   - Ubytování na 6 nocí / 7 dní v min. 4* hotelech místní kategorizace dle programu (4 noci v oblasti Sharjah + 2 noci v oblasti Dubaj)
   - Snídaně formou bufetu
   - Půldenní výlet Tradiční Dubaj
   - Služby českého delegáta
   - Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

   Cena nezahrnuje

   - Místní pobytovou taxu v Dubaji: min. 15 – 20 AED + DPH 5% (cca min. 4,5 USD -5,5 USD + DPH 5%) / pokoj / noc. Taxa se hradí během pobytu v hotovosti v USD, EUR nebo AED v hotelové recepci. Výše taxy se může během roku změnit! 
   - Výlety dle programu, odborný výklad průvodce a transfery na jednotlivé výlety. Výlety si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta.
   - Jídla během dne, která nejsou obsažena v jednotlivých výletech a nápoje během jídel
   - Spropitné (doporučené spropitné je cca 25 € na osobu a pobyt)
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   duben
   poútstčtsone
   květen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM

   • 30.04. – 06.05.2024, 7 dní (út-po)
   • 2 dospělí
   • DBL, Dvoulůžkový pokoj
   • Letecky, Praha
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře FlyDovolená s.r.o., ič 07869819, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.