Menu

  Marissal by Dorobe

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice
  • Ostatní
   • Koupání a poznávání
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Lokální speciality
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Nerja

  Poloha

  Skvěle umístěný hotel přímo v srdci malebného městečka Nerja, v bezprostřední blízkosti "Balkonu Evropy" a několika veřejných pláží. Nákupní možnosti, supermarket, restaurace, bary jsou přímo u hotelu. Město Frigiliana je vzdáleno cca 7 km, Malaga cca 68 km.

  Pláž

  V blízkosti hotelu se nachází několik měnších veřejných pláží.

  Vybavení

  Tento třípodlažní hotel poskytuje ubytování v celkem 23 udržovaných pokojích. V hotelu se nachází recepce, lobby s barem, výtah, klimatizace a trezory, restaurace (klimatizovaná), snack bar, WiFi (zdarma).

  Ubytování

  Pokoje jsou vybavené manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, klimatizací, rádiem, TV, telefonem, trezorem, některé mají balkon s výhledem na moře.
  Apartmán poskytuje výhlede na moře, má navíc druhou ložnici, druhou koupelnu, obývací prostor s rozkládací pohovkou a vybavenou kuchyňku.

  Stravování

  Bez stravy. Za příplatek možnost snídaní nebo polopenze.

  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci - upozorňujeme, že vzhledem k poloze hotelu v historickém centru není zajištěn transfer až k budově hotelu, ale pouze k hotelu Riu Monica (cca 10 minut chůze), odkud je možnost individuálních taxi transferů za cca 6 €/cesta
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  ***Upozorňujeme, že vzhledem k poloze hotelu v historickém centru není zajištěn transfer až k budově hotelu, ale pouze k hotelu Riu Monica (cca 10 minut chůze), odkud je možnost individuálních taxi transferů za cca 6 €/cesta.***
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.