Menu

  Fuengirola Beach Apartments

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Ostrava Vídeň/Wien Budapešť
  Cena za osobu
  od  7 629 Kč

   Popis

   Obklopen středomořskou vegetací, na ideálním místě - blízko krásné pláže, obklopen největšími atrakcemi turistického letoviska Fuengirola, včetně středověké pevnosti Sohail. Vkusně vyzdobený nabízí skvělé podmínky pro odpočinek s dětmi. Hotel má prostorné apartmány s kuchyňským koutem, hřištěm, sezónními animacemi pro děti a 2 bazény, včetně jednoho pro děti. Poloha mezi Malagou a Marbellou a autobusová zastávka hned vedle je skvělou pobídkou k tomu, abyste si naplánovali nějaký čas na prohlídku nejkrásnějších částí Costa del Sol.

   Poloha

   dobře. 2,5 km od turistického centra FUENGIROLA, cca. 100 m od barů a restaurací, cca. 600 m od středověké pevnosti Sohail, cca. 100 metrů od moderního nákupního centra Parque Miramar s butiky, kavárnami a kiny, cca. 10 km od Mijas, cca. 32 km od Marbelly; Cca. 25 km od letiště v Malaze, cca. 140 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 50 m od hotelu (Malaga, Marbella, Mijas).

   Pláž

   Playa del Ejido, veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca. 500 m od hotelu, přístup po pěšině.

   Popis hotelu

   místní kategorie: 3 klíče, rok výstavby 2011, 156 apartmánů, 1 budova, 6 pater, 2 výtahy, 24h recepce, 2 bary včetně lobby a bazénu (otevřeno v letní sezóně) ; úschovna zavazadel; zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: praní prádla; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

   POKOJ

   apartmán: až pro 4 osoby, cca. 50 m², klimatizace (květen-říjen), obývací pokoj a ložnice oddělené dveřmi, koupelna (vana, wc; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, kuchyňský kout; příplatky: trezor (cca 3 EUR / den); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; apartmán se 2 ložnicemi: pro max. 6 osob, cca. 65 m², klimatizace (květen-říjen), obývací pokoj a 2 ložnice oddělené dveřmi, zařízení bytu; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; apartmán se 2 ložnicemi za příplatek.

   Sport

   2 bazény, z toho jeden pro děti, sladká voda, slunečníky a lehátka zdarma u bazénů; víceúčelové sportovní hřiště: tenisový kurt, basketbal, fotbal, volejbal; herna, hřiště pro děti, animace pro děti (květen-říjen); Cca. 50 m od hotelu skatepark (externí nabídka).

   KONTAKT

   ZDARMA

   PRÁVNÍ POPIS

   Doba výdeje jídel uvedená v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci, kterou nemůže hoteliér ovlivnit .

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červen
   poútstčtsone
   červenec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.