Menu

  Torre Del Mar Hotel

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 22.03. – 25.03.20244 dní (-po)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Junior suite s výhledem na moře s jacuzzi na terase
  • Letecky, Vídeň/Wien
  • Bez stravy
  • ID zájezdu: 485455387
  Cena za osobu

   Popis

   Blažený odpočinek na Ibize – myslíte si, že je to nemožné? Nic nemůže být chybnější! Máme pro vás skvělé místo, kde si přes den odpočinete a večer vyrazíte dobývat noční kluby! Nachází se přímo u moře a nedaleko atmosférické Eivissy - hlavního města ostrova, kde se na každém kroku setkávají bílé uličky, atmosférická místa a okouzlující restaurace. Design hotelu uspokojí milovníky relaxace v moderních a stylových interiérech, velký bazén ve tvaru laguny se starobylou věží v centrální části vám umožní relaxovat a kochat se výhledem na nedalekou Formenteru, ale i vysoko- vybavení třídy, profesionální lázně a prostorné pokoje, včetně bočního výhledu na moře… čistý luxus!

   Poloha

   cca. 1 km od centra EIVISSA - hlavního města ostrova, cca. 300 m od restaurací a barů, cca. 4 km od zámku v Eivissa; Cca. 6 km od letiště na Ibize; autobusová zastávka cca. 250 m od hotelu.

   Pláž

   Es Vivé, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

   Popis hotelu

   čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1974, částečně zrekonstruovaný v roce 2018, 230 pokojů, 1 budova, 6 pater, 3 výtahy, lobby, 24h recepce, Panoramatická hlavní restaurace - jídla formou bufetu, mezinárodní a středomořská kuchyně, restaurace / bar Miramar - à la carte, středomořská kuchyně, bar Sa Punta de Dalt u bazénu; úschovna zavazadel, bezpečnostní schránka na recepci, směnárna, úschovna kol, parkoviště, garáž s nabíjecími stanicemi pro elektromobily; konferenční centrum pro max. 600 osob, bezdrátový internet zdarma; příplatky: pokojová služba, lékař na zavolání, služba žehlení, praní prádla; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

   Sport

   bazén ve tvaru laguny, sladká voda, jacuzzi, slunečníky a lehátka zdarma u bazénu; tělocvična; za příplatek: Sal Rossa Spa: sauna, hammam, parní lázeň, masáže, ošetření obličeje a těla.

   KONTAKT

   0034/971303050, www.hoteltorredelmar.com

   ZDARMA

   - Wi-Fi
   - parkování

   PRÁVNÍ POPIS

   Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra .

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. Kategorizace hotelu uvedená na webových stránkách www.itaka.pl a v cestovních dokladech je naším subjektivním hodnocením hotelového standardu. Polovina hvězdičky znamená, že kategorie je příliš vysoká nebo příliš nízká ve srovnání s oficiální kategorií.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   únor
   poútstčtsone
   březen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Torre Del Mar Hotel

   • 22.03. – 25.03.2024, 4 dní (-po)
   • 2 dospělí
   • Junior suite s výhledem na moře s jacuzzi na terase
   • Letecky, Vídeň/Wien
   • Bez stravy

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.