Menu

  Penzion Quatro III.

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  2 520 Kč
  • Ostatní
   • Pobyt pro cyklisty
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi

  Středisko

  Podhájská

  Poloha

  Penzion Quatro III. se nachází 300m od termálního bazénu a skládá se ze dvou objektů. Vlaková a autobusová zastávka je vzdálená 300 m. Penzion Quatro II. je hned vedle.

  Vybavení

  K dispozici je jídelna, kde se podává snídaně formou bufetu.

  Ubytování

  Dvoulůžkový pokoj a třílůžkový pokoj s balkonem. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, lednicí, TV.

  Stravování

  Bufetová snídaně.

  Sport a zábava

  Během letní turistické sezóny je návštěvníkům termálního koupaliště k dispozici areál o rozloze 12ha, kde se nachází 10 bazénů s geotermální i s užitkovou vodou s teplotami 18 ° C až 40 ° C, tobogany, přírodní solária na slunění s bujnou vegetací, sportoviště, nabídka suvenýrů v prodejních stáncích.

  Informace

  V ceně není zahrnut rekreační poplatek. 
  Domácí zvířata jsou povolena po dohodě.
  Nehlídané parkoviště zdarma.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.