Menu

  Studia Vasso

  Travel 2002

  undefined undefined undefined

  Telefon:

  Mobil:

  Email:

  Email rezervace:

  Web:

  • 31.05. – 14.06.202415 dní (-)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • STUDIO 2+1
  • Letecky, Brno
  • Bez stravy
  • ID zájezdu: 3535676
  Cena za osobu
  NaN Kč
  Oficiální název dle CK: Vasso

   Popis

   Tato pečlivě udržovaná studia v zahradě plné pestrých květin dostala jméno po přátelské majitelce paní Vasso, díky které se zde budete cítit jako doma. Studia se nachází 180 m od 5 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v klidnější části vyhledávaného letoviska Laganas. V okolí domu můžete za konzumaci v baru využít bazény okolních hotelů, rušnější centrum s mnoha obchody, tavernami a bary naleznete už po 300 m, přičemž nejbližší minimarket a taverna jsou ve vzdálenosti 50 m. Na pláži jsou k pronájmu lehátka a slunečníky, potřeby pro vodní sporty nebo motorové čluny, kterými např. doplujete na protější ostrůvek Marathonisi. Do 8 km vzdáleného hlavního města se můžete sami vydat místním autobusem. Pokud hledáte příjemné ubytování blízko krásné pláže, a přitom v dosahu zábavy a rušnějšího centra, je to ta správná volba.

   Ubytování

   Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), zařízený kuchyňský kout s lednicí, klimatizace (9 €/den), TV, Wi-Fi (zdarma), sejf (10 €/den), koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let,), zařízený kuchyňský kout s lednicí, klimatizace (9 €/den), TV, Wi-Fi (zdarma), sejf (10 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

   Stravování

   Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Studia Vasso

   • 31.05. – 14.06.2024, 15 dní (-)
   • 2 dospělí
   • STUDIO 2+1
   • Letecky, Brno
   • Bez stravy

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Travel 2002, ič , které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.