Menu

  Ouzas Luxury Hotel

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Bratislava
  Cena za osobu
  od  10 019 Kč
  • Ostatní
   • Pobyt pro cyklisty
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Pro seniory
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Paralia

  Poloha

  Hotel se nachází cca 170 m od pláže, v bezprostřední blízkosti restaurací, barů a nákupních možností, stanoviště taxi a zastávky autobusu. Větší občanská vybavenost se nachází v cca 7 km vzdáleném městečku Katerini. Letiště Thessaloniki cca 100 km.

  Pláž

  Veřejná, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přibližně 170 m od hotelu. Na pláži jsou k dispozici k pronájmu lehátka a slunečníky za poplatek.

  Vybavení

  Částečně zrenovovaný v roce 2020 hotel poskytuje ubytování v celkem 25 pokojích. Svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, WiFi (zdarma).

  Ubytování

  Pokoj deluxe má cca 25 m², je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, fénem, vybavenou kuchyňkou, balkonem.
  Třílůžkový pokoj deluxe má navíc třetí samostatné lůžko.
  Apartmán deluxe se dvěma ložnicemi má stejné vybavení, navíc další ložnici.

  Stravování

  Kontinentální snídaně.

  Sport a zábava

  Půjčovna kol.
  Za poplatek vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů služeb.

  Cena zahrnuje

  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  U varianty leteckou dopravou:
  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci

  Informace

  Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
  V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
  V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
  Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.