Menu

  Natura

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha
  Cena za osobu
  od  5 990 Kč
  • Ostatní
   • Novinka

  Středisko

  Kalloni

  Poloha

  Příjemná studia se nachází v centru vesničky Kalloni cca 47 km od letiště. Restaurace, bary a obchůdky naleznete v okolí ubytování. Zátoka Kalloni je známá pro svou písčitou pláž kallonské sardinky, které jsou po svou chuť velmi vyhlášené a můžete si na nich pochutnat v místních tavernách.

  Pláž

  Písčitá pláž (ve vodě místy kameny) se nachází cca 100 m od studií. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

  Ubytování

  Jednoduše zařízená studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), klimatizaci za poplatek (cca 5 EUR / den), ledničku, TV, balkon nebo terasu, kuchyňský kout. Apartmány se skládají ze dvou místností (oddělené dveřmi), mají stejné vybavení a nabízejí až 2 přistýlky.

  Stravování

  Vlastní. Možnost individuálního stravování v těsné blízkosti ubytování (lokální taverny, restaurace).

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * transfery v cíli zájezdu
  * 7/14 noclehů
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.