Menu

  RANIA

  Travel Family

  TRAVEL FAMILY s.r.o.

  Palackého 717/11 110 00 Praha 1

  Telefon: 222 206 206

  Mobil:

  Email: info@travelfamily.cz

  Email rezervace: info@travelfamily.cz

  Web: www.travelfamily.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 10.05. – 01.06.202423 dní (-so)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Apt. 2(+2)
  • Kombinovaná doprava
  • Bez stravy
  • ID zájezdu: 470607570
  Cena za osobu

   Slevy

   2 DĚTI VÝHODNĚ = až 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA a k tomu zlevněnou letenku a transfer Až 2 děti do 18 let na přistýlce (3. lůžko a 4. lůžko, bez stravování) platí pouze 8990 Kč/10990 Kč (7/14 nocí). Akci 2 DĚTI VÝHODNĚ lze využít při objednání First Minute zájezdu nejpozději do 31. 3. 2024. Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit. Nevztahuje se na zájezdy Last Minute.

   Poznámka

   Povinná pobytová taxa: 1,50 € pro studia/apartmány všech kategorií. Poplatek je účtován za celé studio / apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

   Cena zahrnuje

   letenku Praha - Preveza - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta TRAVEL FAMILY

   Možné příplatky

   cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu klimatizace: cca 7 €/noc (platba na místě) dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

   Cena zahrnuje

   20x ubytování, stravu dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby delegáta TRAVEL FAMILY. Dětské ceny a slevy na přistýlkách se u kombinované dopravy neposkytují.

   Možné příplatky

   cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu klimatizace: cca 7 €/den (platba na místě) lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1500 Kč/osoba lodní lístek do 3lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba

   Proč vybrat tento zájezd

   • Klidné prostředí
   • Nedaleko pláže
   • Příjemná rodinná atmosféra

   Poloha

   Menší jednopatrová vilka po rekonstrukci má vynikající polohu. Stojí v mírném svahu na okraji Vassiliki nedaleko malých oblázkových pláží. Do centra městečka a malého přístavu se dostanete pohodlně za pouhých 10 minut.

   Ubytování

   Spíše menší studia, některá s třetím lůžkem, a apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), Wi-fi (bez záruky) a balkónem. Všechny pokoje jsou v prvním patře, ve zvýšeném přízemí bydlí majitelé. Dvě studia mají přímý výhled na moře přes střechu sousední vilky, ostatní studia mají částečný boční výhled na moře nebo výhled do skalnatého svahu. Apartmán má omezený boční výhled na moře, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obytnou kuchyň s palandou (až pro dvě děti), dvě koupelny a dvě WC. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma, možno umístit pouze do studií č. 1 & 7).

   Stravování

   Bez stravování.

   Pláž

   Malé oblázkové pláže jsou v bezprostřední blízkosti. Na hlavní, více než 1km dlouhou oblázkovo-písečnou pláž Vassiliki-Ponti se dostanete přibližně za 10 minut. Na krásnou pláž Agiofilli se dostanete pěšky as za (35 minut) nebo lodním taxi.

   Vzdálenosti

   Malé komorní pláže: cca 40 m Pláž Agiofilli: cca 2 km Centrum Vassiliki: cca 400 m

   Výběr konkrétního čísla pokoje

   • č. 1 - Studio 2(+1) - přímý výhled na moře
   • č. 2 - Studio 2(+0) - omezený boční výhled na moře
   • č. 3 - Apartmán 2(+2) - částečný boční výhled na moře
   • č. 5 - Studio 2(+0) - výhled do svahu
   • č. 6 - Studio 2(+0) - přímý výhled na moře
   • č. 7 - Studio 2(+0) - přímý výhled na moře
    Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.
    Kdy chcete cestovat?
    Zavřít
    březen
    poútstčtsone
    duben
    poútstčtsone
    1 den
    15 dní a více
    2 dospělí 0 dětí
    Vyberte cestující
    Zavřít
    Počet dospělých
    Počet dětí
    Vyberte
    Doprava
    Zavřít
    Vyberte
    Strava
    Zavřít
    0 Kč
    50 000 Kč a více
    CKSleva
    Mapa nedostupná

    RANIA

    • 10.05. – 01.06.2024, 23 dní (-so)
    • 2 dospělí
    • Apt. 2(+2)
    • Kombinovaná doprava
    • Bez stravy

    Nezávazná objednávka

    Objednavatel

    Cestující

    Objednavatel je také cestujícím

    Dospělý cestující 2

    Povinné údaje jsou označeny *

    Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., ič 17049415, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.