Menu

  Oasis Studios

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Košice Bratislava Vídeň/Wien
  Cena za osobu
  od  8 209 Kč
  • Vybavení hotelu
   • Pouze pro dospělé
   • Internet/WiFi
  • Ostatní
   • Novinka

  Středisko

  Malia

  Poloha

  Hotel Oasis Studios se nachází přibliženě 500 m od turistického centra města. V okolí se nachází bary a restaurace, zařízení pro noční vyžití, autopůjčovny nebo autobusová zastávka. Za návštěvu v okolí stojí Knossos Archaeological Site nebo Crete Aquarium. Mezinárodní letiště Heraklion je ve vzdálenosti cca 30 km.

  Pláž

  Veřejná písčitá pláž Malia se nachází přibližně 500 m od hotelu. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

  Vybavení

  Tento 5-podlažní hotel, zrenovovaný v roce 2014, má 32 pokojů. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snack bar, WiFi ve všech prostorech zdarma, bazén se sladkou vodou, barem a lehátky a slunečníky zdarma.

  Ubytování

  Jednoduše zařízená studia a jsou vybavena dvěma nebo třemi samostatnými lůžky, koupelnou se sprchou, WC, kuchyňkou s miniledničkou.
  Některá studia mají balkon nebo terasu.

  Stravování

  Bez stravy.

  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu); výše taxy dle katerogie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.