Menu

  Marianna Studios

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Košice Bratislava Vídeň/Wien
  Cena za osobu
  od  8 309 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Pro seniory
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Malia

  Poloha

  Hotel Marianna Studios se nachází přibližně 400 m od turistického centra měta. V okolí jsou nákupní možnosti, bary a restaurace, autopůjčovna nebo autobusová zastávka. Mezinárodní letiště v Heraklionu je ve vzdálenosti cca 30 km.

  Pláž

  Písčitá pláž Malia je vzdálena přibližně 800 m od ubytování.

  Vybavení

  Tento jednopodlažní hotel disponuje celkem 16 pokoji. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, trezor (za poplatek) parkoviště (zdarma), snack bar, Wi-Fi ve všech prostorech zdarma, bazén s barem a lehátky a slunečníky zdarma.

  Ubytování

  Studia jsou vybavena manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, kuchyňským koutem, rychlovarnou konvicí, balkonem nebo terasou, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek) a klimatizací (za poplatek).

  Stravování

  Bez stravy.

  Sport a zábava

  Za poplatek stolní tenis, biliár, půjčovna kol.

  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.