Menu

  Mastorakis Village

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Ostrava
  Cena za osobu
  od  11 669 Kč
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Agia Marina

  Poloha

  Menší hotelový komplex obklopených olivovými háji je umístěn přibližně 200 m od centra střediska Agia Marina. Toto letovisko nabízí obchody, restaurace, bary a další zařízení pro trávení volného času. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno přibližně 25 km.

  Vzhledem k členitosti terénu hotel nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek (cca 6 EUR).

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení ve vstupní hale zdarma, bazén s vyhrazenou částí pro děti. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma.

  Ubytování

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, sprcha), SAT/TV, zařízení na přípravu kávy / čaje, kuchyňský kout, balkon / terasu, trezor (za poplatek cca 5 EUR/týden), klimatizace (za poplatek cca 40 EUR/týden).

  Za příplatek je k dispozici:
  Rodinný pokoj až pro čtyři osoby (dvě oddělené místnosti)

  Stravování

  Snídaně.

  Sport a zábava

  Možnost zábavy v centru střediska, nabídka vodních sportů na pláži.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * transfery v destinaci
  * 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  * služby delegáta
  * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.
  Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červen
  poútstčtsone
  červenec
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.