Menu

  Island Resorts Maya

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava
  Cena za osobu
  od  10 990 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
   • All inclusive
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
  • Vzdálenost od moře
   • Moře - přímo

  Středisko

  Kardamena

  Poloha

  Hotel se nachází v centru města Kardameny s tavermani, bary, obchody, cca 8 km od letiště, cca 30 km od hlavního města Kos.

  Pláž

  Krásná písčito-oblázková pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, restaurce s terasou, bar, WIFI ve veřejných prostorách zdarma , venkovní bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky  zdarma.

  Ubytování

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV,  telefonem, trezor za poplatek na recepci, chladničkou, terasou nebo balkonem.

  Stravování

  All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkholocké a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * transfery v destinaci
  * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  * služby delegáta (28.05. - 04.10. 2024)
  *pojištění dle zák. č. 159/99 Sb

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc.

  Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

  V destinaci je přítomen česky mluvící delegát v období od 28.05. do 04.10.2024.
  Mimo toto období je delegát pouze na telefonu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.