Menu

  Studia Gela

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava
  Cena za osobu
  od  9 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Gela

   Popis

   Areál Gela, složený ze 3 budov, se nachází v pěkné udržované zahradě, pouhých 100 m od krásné písečné pláže v oblíbeném letovisku Sidari (Korfu, Řecko). Nedaleko se nachází světově proslulý Canal d’Amour („zátoka lásky“), jehož pískovcové útesy patří mezi nejfotografovanější místa na ostrově. Apartmány jsou umístěné v klidné části letoviska, ale zároveň v dosahu nákupních možností, restaurací, barů a typicky řeckých taveren. Součástí komplexu je také recepce (otevřená pouze v denních hodinách), Wi-Fi ve veřejných prostorách i ve studiích zdarma, bazén s oddělenou dětskou částí se slunečníky a lehátky zdarma, houpačky pro děti, společenská místnost a parkoviště. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, především milovníkům koupání a noční zábavy, ale i těm, kteří chtějí podnikat výlety do okolí a poznávat krásy ostrova Korfu.

   Ubytování

   Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), kuchyňský kout, lednice, Wi-Fi, TV/SAT, klimatizace (za poplatek), koupelna a balkon.

   Stravování

   Bez stravy: vlastní nebo v místních tavernách.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL 2002, spol. s r.o., ič 46980211, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.