Menu

  Diamanto Complex

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien
  Cena za osobu
  od  10 969 Kč
  • Ostatní
   • Koupání a poznávání
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Pro seniory
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Karavomilos

  Poloha

  Hotel se nachází cca 500 m od pláže, centrum letoviska je vzdáleno přibližně 2 km, kavárny, taverny, bary, dětské hřiště a autobusová zastávka jsou v pěší vzdálenosti, letiště přibližně 34 km.

  Pláž

  Písečno-kamenitá pláž Karavomilos je vzdálena přibližně 170 m.

  Vybavení

  Komplex nabízí ubytování v celkem 12 pokojích ve dvoupatrové hlavní budově a dvou vedlejších budovách. Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2020. Hostům je k dispozici recepce, parkoviště, WiFi (zdarma), parkoviště, bazén (otevřen od května do října) s lehátky a slunečníky zdarma.

  Ubytování

  Dvoulůžkové studio má cca 24 m² a je vybaveno manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV, WiFi (zdarma), balkonem s výhledem na moře nebo na bazén.
  Třílůžkové studio nabízí stejné vybavení jako třílůžkové, jsou v něm umístěny tři samostatná lůžka nebo manželská postel a jedno samostatné lůžko.
  Apartmán s jednou ložnicí má cca 50 m², stejné vybavení jako studio, s jednou manželskou postelí, samostatnou postelí a rozkládací pohovkou, balkonem s výhledem na hory.
  Apartmán Superior má cca 60 m², je stejný vybavením jako Apartmán s jednou ložnicí, má manželskou postel a dvě rozkládací pohovky, balkon s výhledem na hory a bazén.
  Mezonet Standard s výhledem na hory má cca 95 m², nabízí dvě ložnice, 3 koupelny, 1 manželskou postel, dvě samostatná lůžka, 2 rozkládací pohovky, balkon s výhledem na hory a bazén.

  Stravování

  Beze stravy.

  Sport a zábava

  Přibližně 300 m od hotelu se nachází tenisový kurt (za poplatek), pronájem kol.

  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
  V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
  V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
  Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.