Menu

  Apartmánový dům Mary & Popi Annex (Studia Niki)

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Vídeň/Wien
  Cena za osobu
  od  14 190 Kč

   Popis

   Rodinný apartmánový dům Mary & Popi Annex (Studia Niki) se nachází v klidné části letoviska Panormos přibližně 350 m nad oblázkovo-písečnou pláží Plati Gialos. Ubytování nabízí krásný výhled na moře a na západ slunce. Hosté mohou využít bazén, prostor na grilování a posezení pod pergolou u vedlejšího apartmánového domu Mary & Popi vzdáleného pouze 20 m. Dům je situován přibližně 1500 m od centra letoviska Panormos, pouze 600 m od „nábřeží“ v Linaria a 700 m od letoviska Kantouni. Každé ráno přijíždí k penzionu pekař s čerstvým pečivem a velkým sortimentem slaného a sladkého pečiva. Z důvodu velkého množství schodů, toto ubytování nedoporučujeme klientům s omezenou pohyblivostí. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou s krásným koupáním.

   Informace k ubytování

   • dvoulůžková studia
   • koupelna s toaletou
   • kuchyňský kout (vařič, lednice, základní nádobí)
   • klimatizace
   • SAT/TV, Wi-Fi
   • balkon nebo terasa

   Vybavení a služby

   • možnost využití bazénu u vedlejšího apartmánového domu Mary & Popi (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
   • zahrada
   • za poplatek: vodní sporty na pláži

   Benefity hotelu

   panoramatický výhled

   Benefity hotelu

   rodinná atmosféra

   Benefity hotelu

   možnost využití bazénu u vedlejšího apartmánového domu Mary & Popi

   Benefity hotelu

   vlastní stravování

   Benefity hotelu

   hosté mohou využívat všechny služby vedlejšího apartmánového domu Mary & Popi

   Benefity hotelu

   klidná lokalita

   Stravování

   Vlastní.

   Cena zahrnuje

   Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
   Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
   Cena zahrnuje:
   • letenku Brno - Kos - Brno vč. všech poplatků
   • letenku Praha - Kos - Praha vč. všech poplatků
   • letenku Ostrava - Kos - Ostrava vč. všech poplatků
   • letenku Vídeň - Kos - Vídeň vč. všech poplatků
   • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
   • ubytování bez stravy
   • služby delegáta (služby delegáta zahrnují asistenci po příletu na letiště Kos k transferu do přístavu Mastichari, dále telefonickou asistenci v českém jazyce v průběhu pobytu. Fakultativní výlety na ostrově Kalymnos nejsou k dispozici, doporučujeme zapůjčení vozu.)

   Doplnění k zájezdu

   Itinerář cesty na ostrov: letecky na ostrov Kos (KGS), 10 minut cesta autobusem z letiště do přístavu Mastichari, 40 minut plavba trajektem na ostrov Kalymnos do hlavního města Pothia, transfer do místa pobytu (10–50 minut). V případě nemožnosti návazného lodního spojení (večerní přílet/ranní odlet či špatných povětrnostních podmínek) bude první či poslední noc zájezdu realizována na ostrově Kos.

   Upozornění

   Služby delegáta zahrnují asistenci po příletu na letiště Kos (k transferu do přístavu Mastichari), dále telefonickou asistenci v českém jazyce v průběhu pobytu. Fakultativní výlety na ostrově Kalymnos nejsou k dispozici, doporučujeme zapůjčení vozu.
   Informace k destinaci: vzhledem ke kopcovitému terénu ostrova i letovisek nedoporučujeme pobyt na ostrově Kalymnos osobám s omezenou schopností pohybu.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Brenna, s.r.o., ič 26896451, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.