Menu

  ONOMA Hotel

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Bratislava
  Cena za osobu
  od  9 439 Kč
  • Ostatní
   • Koupání a poznávání
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Lokální speciality

  Středisko

  Thessaloniki

  Poloha

  ONOMA Hotel se nachází v Soluni, v bezprostřední blízkosti restaurací, barů a obchodů a v blízkosti mnoha zajímavostí a památek (např. 1,5 km od Aristotelova náměstí, Galeriův oblouk je vzdálený cca 2 km, Bílá věž 2,5 km). Letiště Thessaloniki cca 16 km.

  Pláž

  Hotel je vzdálen cca 1 km od moře. Nejbližší pláže jsou vzdáleny cca 20 km od Soluně.

  Vybavení

  Osmipodlažní hotel prošel v roce 2021 kompletní rekonstrukcí. Svým hostům poskytuje ubytování v celkem 83 pokojích, recepci, lobby s barem, výtahy, trezory, parkoviště (za poplatek), restauraci, snack bar, WiFi (zdarma), venkovní bazén (v provozu od května do října) s lehátky a slunečníky.

  Ubytování

  Moderní pokoje mají cca cca 18 - 21 m² a jsou vybavené postelí kingsize nebo dvěma samostatnými lůžky, rozkládací pohovkou, dětskou postýlkou (na vyžádání, zdarma), vytápěním/klimatizací (obojí sezonně, individuálně regulovatelné), rychlovarnou konvicí (zdarma), připojením k internetu (zdarma), trezorem (zdarma), kávovarem na kapsle (zdarma) a TV s plochou obrazovkou s místními kanály, koupelnou se sprchou.
  K dispozici pokoje pro osoby s omezenou hybností pohybu (handicap).
  Rodinné pokoje až pro 4 osoby.
  Pokoje typu Superior a Signature Suite se nacházejí ve vyšších patrech, jsou prostornější.

  Stravování

  Snídaně formou bufetu.

  Sport a zábava

  Basketbal, fitness a stolní tenis (zdarma). Ve vzdálenosti cca 3 km jsou nabízeny vodní sporty (od místních poskytovatelů lsužeb). Golfové hřiště se nachází 8 km od hotelu. Hlídání dětí (za poplatek).

  Cena zahrnuje

  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  U varianty leteckou dopravou:
  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci

  Informace

  Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
  V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
  V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
  Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.