Menu

  Akritas Hotel

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Bratislava
  Cena za osobu
  od  7 059 Kč
  • Ostatní
   • Koupání a poznávání
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Pro seniory

  Středisko

  Pefkohori

  Poloha

  Hotel se nachází v letovisku Pefkohori, v bezprostřední blízkosti několika supermarketů, pekárny, restaurací a barů. Letiště Thessaloniki je vzdáleno přibližně 95 km.

  Pláž

  Pláž s hrubším pískem se nachází přibližně 700 m od ubytování. Na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek.

  Vybavení

  Budova hotelu prošla v roce 2019 kompletní rekonstrukcí. Svým hostům poskytuje ubytování v celkem 44 pokojích, které jsou umístěny v hlavní a dvou vedlejších budovách. Nabízí recepci, parkoviště, internetový koutek (za poplatek), bazén, dětský bazének.

  Ubytování

  Pokoje se třemi lůžky jsou jednoduše, vkusně a účelně vybaveny manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnou se sprchou, kuchyňkou vybavenou chladničkou, plotnou, nádobím, balkonem nebo terasou poskytujícími různé výhledy.
  Rodinný pokoj se 2 ložnicemi nabízí stejné vybavení, má však navíc samostatnou ložnici a lze v něm ubytovat až 4 osoby.

  Stravování

  Bez stravy.

  Sport a zábava

  Půjčovna kol, vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů služeb (za poplatek).

  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
  V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
  V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
  Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.