Menu

  Asteris Village

  Stravování

  Plná penzePolopenze

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Bratislava
  Cena za osobu
  od  7 859 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Chalkidiki/Gerakini

  Poloha

  Ubytování se nachází v klidné oblasti, přibližně 500 m od písčito-kamenité pláže. Nejbližší supermarket je vzdálen cca 650 m, restaurace cca 1 km. Letiště SKG je vzdáleno 70 km.

  Pláž

  V blízkosti se nachází několik veřejných pláží, jak písčitých, tak písčito-kamenitých. Na pláži je možnost pronájmu lehátek a slunečníků za poplatek.

  Vybavení

  Objekt prošel v roce 2019 rekonstrukcí. Svým hostům poskytuje ubytování v celkem 37 pokojích, které jsou umístěné v hlavní a několika vedlejších budovách. Hostům je k dispozici recepce, lobby, trezory, parkoviště (zdarma), restaurace, WiFi (zdarma), bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

  Ubytování

  Studio ve sníženém přízemí economy se nachází v nově postavené budově a lze v něm ubytovat 1-2 osoby. Má cca 20 m² a je vybavené manželskou postelí, koupelnou se sprchou, miniledničku, klimatizaci, TV/sat., trezor, WiFi. Jsou bez balkonu/terasy a kuchyňky, mají společný vstup s ostatními pokoji s přístupem do zahrady.
  Studia jsou stejně vybavená jako ta ve sníženém přízemí, mají navíc kuchyňku a terasu s posezením. 
  Apartmány executive mají cca 38 m², lze do nich ubytovat až 4 osoby, mají opticky oddělenou ložnici a obývací část s rozkládacími pohovkami, kuchyňku, stejné vybavení jako studia. Apartmány v prvním patře mají výhled do zahrady, apartmány ve druhém patře mají výhled na moře. 
  Junior suite má cca 55 m², oddělenou ložnici a 2 pohovky v obývací části, kuchyňku, stejné vybavení jako studia, jsou umístené v přízemí a mají privátní terasu s výhledem na bazén.
  Mezonet standard se 3 ložnicemi má cca 150 m², lze do něj ubytovat až 8 osob, ložnice přístupné po schodech.

  Stravování

  Snídaně formou bufetu. 
  Za příplatek možnost polopenze s večeřemi navíc, případně plné penze zahrnující i obědy.

  Sport a zábava

  V areálu je hřiště na basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, dětské hřiště.


  Cena zahrnuje

  * Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
  * Transfery v destinaci
  * Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
  * 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
  * Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Informace

  Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.