Menu

  Prodloužený Víkend Ve Vídni Vlakem Z Bratislavy

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Bus
  Cena za osobu
  od  4 899 Kč
  • Ostatní
   • Novinka

  Program zájezdu

  1. den: 
  V dopoledních hodinách odjezd vlakem do Vídně - možnost připojení k WIFI během cesty. Příjezd na vídeňské hlavní nádraží - nejmodernější nádraží v Evropě, prohlídka města s místním česky/slovensky mluvícím průvodcem (s přestávkou na občerstvení) -  Dóm. sv. Štěpána, luxusni promenády, Hofburg - bývalá rezidence Habsburků s císařskými apartmenty, Španělskou jízdárnou, národni knihovnou, klenotnicí a mnoho dalších významných památek.

  Poté následuje individuální program bez průvodce nasátím nádherné vánoční atmosféry na kouzelných vánočních trzích. 

  2. den:
  Snídaně v hotelu. Individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek a muzeí. Doporučujeme například zajít k Obřímu kolu do proslulého zábavního parku Prater nebo zajet k břehům Dunaje, případně navštívit svéráznou architekturu domu malíře Hunderwassera nebo zámek Belvedere. Na oběd můžete zajít do restaurace Zum Figlmmüller a hlad uspokojit největším řízkem na světě. Jako moučník doporučujeme Sacherův dort v kavárně stejnojmenného hotelu. Večer se nabízí možnost užít si zábavu v noční vánoční Vídni. 

  3. den:
  Snídaně v hotelu. Možnost vlastního poznávání města a pokud jste v 2. den zájezdu nenavštívili zámek Schönbrunn a jeho věhlasné zahrady, doporučujeme vám jeho individuální návštěvu. Odjezd v odpoledních hodinách zpět do Bratislavy.

  Fakultativní služby

  Příplatek za jednolůžkový pokoj od 1300 Kč

  Informace

  Cena nezahrnuje: Vstupy do muzeí a jiných objektů

  Cena zahrnuje

  Jízdenku na vlak Bratislava - Vídeň a zpět včetně rezervace místa a palubního servisu

  Služby místního česky/slovensky mluvícího průvodce
  Ochutnávku vánočního punče/svařeného vína (1ks/osobu)
  3 denní jízdenku na MHD ve Vídni
  2 noclehy v kvalitním hotelu *** se snídaní
  Autentický poslech prohlídky od průvodce prostřednictvím sluchátkového systému
  Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.