Menu

  Salzburg a Orlí hnízdo

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Bus
  Cena za osobu
  od  3 990 Kč

   Popis

   Salzburg a Orlí hnízdo

   Popis

   Obersalzberg, Orlí hnízdo, Königsee, Salzburg Ubytování v penzionu se snídaní v ceně!

   1. den

   odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do OBERSALZBERGU, místo zbytků Hitlerova sídla, možnost návštěvy podzemní pevnosti, dále se pokračuje místním autobusem až do KEHLSTEINU (Hitlerovo „Orlí hnízdo“) s jedinečnými výhledy na okolní vrcholy Alp a na Salzburg. V odpoledních hodinách výlet k romantickému jezeru KÖNIGSEE pod monumentálním skalním masivem Watzmannu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelu sv. Bartoloměje. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

   2. den

   snídaně, poté odjezd do Salzburgu - hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

   Cena zahrnuje

   dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v penzionu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.

   Cena nezahrnuje

   příplatek za jednolůžkový pokoj, vstupy do navštívených objektů, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

   Poznámka

   Doporučené kapesné: cca 60,- Euro

   Akce

   v penzionu se snídaní  PROGRAM: 1. den:   odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách, cesta Rakouskem trvá cca 5 hod. Příjezd do OBERSALZBERGU v cca 09:00 hod., dále již pokračujeme speciálním místním autobusem až do KEHLSTEINU (Hitlerovo „Orlí hnízdo“) s jedinečnými výhledy na okolní vrcholy Alp a na Salzburg. Poté přejedeme k romantickému jezeru KÖNIGSEE pod monumentálním skalním masivem Watzmannu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelu sv. Bartoloměje. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování. 2.den:    po snídani odjezd do Salzburgu – hlavní město spolkové země, rodiště W.A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Odjezd ze Salzburgu v odpoledních hodinách (cca 14:00). Po cestě krátká zastávka u kláštera Melk. Příjezd do Brna v cca 20:00, pokračování do dalších výstupních míst.

   Stravování

   1x snídaně v ceně, možnost večeří v blízké restauraci (cena večeře cca od 15,- €)
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře BON TON, s.r.o., ič 25390589, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.