Menu

  MARCIUS - Nassfeld

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  2 920 Kč

   Akce

   ZDARMA WELLNESS vč. BAZÉNU • AKCE 4=3 (4 noci za cenu 3 nocí) při ubytování v pokoj Komfort nebo Standard

   Ostatní

   Proč hotel Marcius Nassfeld: - v překrásné přírodě mimo civilizaci v nadmořské výšce 1 400 m n. m. - hotel leží u sjezdovky s letním provozem - velké rodinné pokoje až pro 6 osob - s kartou Nassfeld Plus Card zažijete plno zážitků

   Ostatní

   a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, fén a) 2 - lůžkové pokoje KOMFORT s možností až 2 dětských přistýlek (novostavba), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, fén. d) rodinné pokoje pro až 6 osob (vedlejší budova Almdorf, cca 800 m), SAT/TV, rádio, fén: 3 pokoje - ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost se 2 samostanými lůžky a sedací soupravou a kachlovými kamny - používání pouze v zimě (min. obsazení 2 dospělí, max. obsazení 6 dospělých), cca 55 m2. Na stravu se dochází do hlavní budovy. V tomto pokoji není prováděn denní úklid, pouze závěrečný.

   Stravování

   Ultra All inclusive: Strava se podává v hlavní budově. Hotel neposkytuje žádné diety (bezlaktozovou, bezlepkovou aj.)

   Koupání

   vnitřní bazén (cca 32 m2, 8 x 4 m) v hlavní budově, zážitkové přírodní koupaliště Presseggersee (25 km) - v létě teplota vody až 28 st. C (tobogán, louka aj.), kromě koupání je zde i první korutanský zážitkový park pro velké i malé s plno hrami, atrakcemi.

   Děti

   v kat. a) - STANDARD - Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce zdarma (v doprovodu 2 dospělých osob). v kat. b) - KOMFORT - Až 2 děti do 5,99 let na přistýlce zdarma (v doprovodu 2 dospělých osob).

   Další služby

   Dětská postýlka: zdarma (na vyžádání). Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro Masáže: 25 Eur/os. Zapůjčení županu: 5 Eur/os. Saunové osušky: za poplatek Za poplatek: šipky, biliár, stolní fotbal

   Parkování

   zdarma (dle dostupnosti), garáže za poplatek ccca 10 Eur /den (dle dostupnosti)

   Pobyt se zvířetem

   Nepovolen!

   Důležité upozornění

   Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. V apartmánech/rodinných pokojích (ve vedlejší budově Almdorf) neprobíhá denní úklid, pouze závěrečný úklid! Ručníky si můžete vyzvednout na recepci přímo v hotelu.

   1. PROGRAMOVÝ POBYT

   ULTRA ALL INCLUSIVE V KORUTANECH (8 dní / 7 nocí, nástup NE) - 7x ubytování s Ultra All Inclusive - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu (studená i teplá) s čerstvým ovocem, cereální koutek, kávové speciality, vejce, zeleninový a džusový bar - obědová svačina (12:00 do 13:00 hod) sestává například z: polévky, salátu nebo lehkého občerstvení (na vyžádání místo toho obědový balíček za příplatek 2,50 €/os. - splatný na místě) - odpolední káva a koláč od 15:00 do 16:00 hod - večer od 18:00 do 20:00 hod bufet včetně polévkového bufetu, salátového bufetu, různých hlavních jídel a dezertů - denně od 10:00 do 22:00 hod místní nápoje jako: točené pivo, pšeničné pivo, stolní víno, káva, čaj, stolní voda, místní nealkoholické nápoje a vybrané lihoviny jako pálenka, rum, vodka, whisky a brandy - 1x týdně tematický večer (bufet) BONUSY ZDARMA: - denní využití hotelového Wellness (10.00 - 22.00 hod) - vnitřní bazén, finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna - Wi-Fi ve všech budovách - fitness - stolní tenis (dle dostupnosti) - parkování - slevová karta PLUS CARD HOLIDAY - různé výhody: např. regionální autobusová doprava, bezplatné využití letních lanovek v Nassfeldu, vstup na pláž u Pressegger See, exkluzivní turistický, cyklistický a zážitkový program, až 30% sleva na četné volnočasové aktivity a mnohem víc. Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu v hotelu. Více a aktuální informace najdete zde: ZDE Poznámka: Hosté prázdninových apartmánů (rodinných pokojů) se stravují v restauraci v hlavní budově.

   2. PROGRAMOVÝ POBYT

   ULTRA ALL INCLUSIVE V KORUTANECH (6 dní / 5 nocí, nástup NE) - 5x ubytování s Ultra All Inclusive - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu (studená i teplá) s čerstvým ovocem, cereální koutek, kávové speciality, vejce, zeleninový a džusový bar - obědová svačina (12:00 do 13:00 hod) sestává například z: polévky, salátu nebo lehkého občerstvení (na vyžádání místo toho obědový balíček za příplatek 2,50 €/os. - splatný na místě) - odpolední káva a koláč od 15:00 do 16:00 hod - večer od 18:00 do 20:00 hod bufet včetně polévkového bufetu, salátového bufetu, různých hlavních jídel a dezertů - denně od 10:00 do 22:00 hod místní nápoje jako: točené pivo, pšeničné pivo, stolní víno, káva, čaj, stolní voda, místní nealkoholické nápoje a vybrané lihoviny jako pálenka, rum, vodka, whisky a brandy - 1x týdně tematický večer (bufet) BONUSY ZDARMA: - denní využití hotelového Wellness (10.00 - 22.00 hod) - vnitřní bazén, finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna - Wi-Fi ve všech budovách - fitness - stolní tenis (dle dostupnosti) - parkování - slevová karta PLUS CARD HOLIDAY - různé výhody: např. regionální autobusová doprava, bezplatné využití letních lanovek v Nassfeldu, vstup na pláž u Pressegger See, exkluzivní turistický, cyklistický a zážitkový program, až 30% sleva na četné volnočasové aktivity a mnohem víc. Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu v hotelu. Více a aktuální informace najdete zde: ZDE Poznámka: Hosté prázdninových apartmánů (rodinných pokojů) se stravují v restauraci v hlavní budově.

   3. PROGRAMOVÝ POBYT

   ULTRA ALL INCLUSIVE V KORUTANECH (5 dní / 4 noci, nástup NE) - ubytování s Ultra All Inclusive - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu (studená i teplá) s čerstvým ovocem, cereální koutek, kávové speciality, vejce, zeleninový a džusový bar - obědová svačina (12:00 do 13:00 hod) sestává například z: polévky, salátu nebo lehkého občerstvení (na vyžádání místo toho obědový balíček za příplatek 2,50 €/os. - splatný na místě) - odpolední káva a koláč od 15:00 do 16:00 hod - večer od 18:00 do 20:00 hod bufet včetně polévkového bufetu, salátového bufetu, různých hlavních jídel a dezertů - denně od 10:00 do 22:00 hod místní nápoje jako: točené pivo, pšeničné pivo, stolní víno, káva, čaj, stolní voda, místní nealkoholické nápoje a vybrané lihoviny jako pálenka, rum, vodka, whisky a brandy - 1x týdně tematický večer (bufet) BONUSY ZDARMA: - denní využití hotelového Wellness (10.00 - 22.00 hod) - vnitřní bazén, finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna - Wi-Fi ve všech budovách - fitness - stolní tenis (dle dostupnosti) - parkování - slevová karta PLUS CARD HOLIDAY - různé výhody: např. regionální autobusová doprava, bezplatné využití letních lanovek v Nassfeldu, vstup na pláž u Pressegger See, exkluzivní turistický, cyklistický a zážitkový program, až 30% sleva na četné volnočasové aktivity a mnohem víc. Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu v hotelu. Více a aktuální informace najdete zde: ZDE Poznámka: Hosté prázdninových apartmánů (rodinných pokojů) se stravují v restauraci v hlavní budově.

   4. PROGRAMOVÝ POBYT

   ULTRA ALL INCLUSIVE V KORUTANECH (4 dny / 3 noci, nástup ČT) - 3x ubytování s Ultra All Inclusive - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu (studená i teplá) s čerstvým ovocem, cereální koutek, kávové speciality, vejce, zeleninový a džusový bar - obědová svačina (12:00 do 13:00 hod) sestává například z: polévky, salátu nebo lehkého občerstvení (na vyžádání místo toho obědový balíček za příplatek 2,50 €/os. - splatný na místě) - odpolední káva a koláč od 15:00 do 16:00 hod - večer od 18:00 do 20:00 hod bufet včetně polévkového bufetu, salátového bufetu, různých hlavních jídel a dezertů - denně od 10:00 do 22:00 hod místní nápoje jako: točené pivo, pšeničné pivo, stolní víno, káva, čaj, stolní voda, místní nealkoholické nápoje a vybrané lihoviny jako pálenka, rum, vodka, whisky a brandy - 1x týdně tematický večer (bufet) BONUSY ZDARMA: - denní využití hotelového Wellness (10.00 - 22.00 hod) - vnitřní bazén, finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna - Wi-Fi ve všech budovách - fitness - stolní tenis (dle dostupnosti) - parkování - slevová karta PLUS CARD HOLIDAY - různé výhody: např. regionální autobusová doprava, bezplatné využití letních lanovek v Nassfeldu, vstup na pláž u Pressegger See, exkluzivní turistický, cyklistický a zážitkový program, až 30% sleva na četné volnočasové aktivity a mnohem víc. Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu v hotelu. Více a aktuální informace najdete zde: ZDE Poznámka: Hosté prázdninových apartmánů (rodinných pokojů) se stravují v restauraci v hlavní budově.

   5. PROGRAMOVÝ POBYT

   ULTRA ALL INCLUSIVE V KORUTANECH (3 dny / 2 nocí, nástup PÁ) - 2x ubytování s Ultra All Inclusive - uvítací přípitek - snídaně formou bufetu (studená i teplá) s čerstvým ovocem, cereální koutek, kávové speciality, vejce, zeleninový a džusový bar - obědová svačina (12:00 do 13:00 hod) sestává například z: polévky, salátu nebo lehkého občerstvení (na vyžádání místo toho obědový balíček za příplatek 2,50 €/os. - splatný na místě) - odpolední káva a koláč od 15:00 do 16:00 hod - večer od 18:00 do 20:00 hod bufet včetně polévkového bufetu, salátového bufetu, různých hlavních jídel a dezertů - denně od 10:00 do 22:00 hod místní nápoje jako: točené pivo, pšeničné pivo, stolní víno, káva, čaj, stolní voda, místní nealkoholické nápoje a vybrané lihoviny jako pálenka, rum, vodka, whisky a brandy - 1x týdně tematický večer (bufet) BONUSY ZDARMA: - denní využití hotelového Wellness (10.00 - 22.00 hod) - vnitřní bazén, finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna - Wi-Fi ve všech budovách - fitness - stolní tenis (dle dostupnosti) - parkování - slevová karta PLUS CARD HOLIDAY - různé výhody: např. regionální autobusová doprava, bezplatné využití letních lanovek v Nassfeldu, vstup na pláž u Pressegger See, exkluzivní turistický, cyklistický a zážitkový program, až 30% sleva na četné volnočasové aktivity a mnohem víc. Slevovou kartu obdrží klienti při příjezdu v hotelu. Více a aktuální informace najdete zde: ZDE Poznámka: Hosté prázdninových apartmánů (rodinných pokojů) se stravují v restauraci v hlavní budově.

   Rekreační poplatek

   2,7 Eur/osoba / noc

   Poloha

   Hotel Marcius *** postavený v rakouském venkovském stylu, který má hlavní budovu a cca 100 – 250 m vzdálené vedlejší budovy (budova Almdorf s velkými rodinnými pokoji/apartmán 800 m), se nachází v Sonnleitn Nassfeld v nadmořské výšce asi 1400 metrů. Centrum Tröpolach vzdálené asi 18 km, nejbližší obchody cca 6 km. Tento hotel je ideálním výchozím bodem pro mnoho výletů do krásné turistické oblasti Nassfeld, případně do blízké Itálie. První Korutanský Adventure Park (25 km), nabízí hry, zábavu a vzrušení pro celou rodinu. V zimě je hotel ideálním výchozím místem pro různé zimní radovánky: nejbližší vlek se čtyřsedačkovou lanovkou 50 m od hotelu, cvičné vleky 100 m. Kolem hotelu vedou zimní značené stezky. Dvě upravované běžecké tratě najdete jen 4 km od hotelu.

   Vybavení objektu

   vstupní hala s recepcí, útulný bar a salonek, restaurace, dětský koutek, herna s šipkami, biliárem, stolním tenisem, úschova vlastních kol zdarma (nutno dopředu informovat hotel), fitness, Wi-Fi ve všech budovách, lyžárna, slunná terasa. Wellness (cca 200 m²): vnitřní bazén (8 x 4 m), finská sauna, infračervená kabina, odpočívárna, za příplatek masáže.

   Příjezd autem

   Vzdálenost: z Prahy: 593,9 km, z Českých Budějovic: 442,8 km, z Brna: 559,1 km, z Ostravy: 725,6 km
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ATIS a.s., ič 25351117, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.