Menu

  Porto Charming Hotel

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Krakow Budapešť Norimberk/Nurnberg
  Cena za osobu
  od  10 549 Kč

   Poloha

   ok. 700 od centra PORTO, obchody a bary v blízkosti hotelu, cca. 850 m od kostela sv. Ildefonsy, cca. 1 km od avenue Aliados, cca. 1,5 km od vlakového nádraží São Bento, Lello & amp; knihkupectví Irmao a most Ponte Luís I, cca. 1,8 km od kostela sv. Františka, cca. 2 km od kostela sv. Františka a čtvrti Vila Nova de Gaia, cca. 3 km od Casa da Música; Cca. 17 km od letiště v Portu; autobusová zastávka cca. 50 m od hotelu.

   Pláž

   Ingleses, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 8 km od hotelu, přístup autobusem (Mercado do Bolhão-Pr. de Liége, cca 30 minut), bez obslužné pláže.

   Popis hotelu

   tříhvězdičkový, v roce 2018 kompletně zrekonstruovaný, 14 pokojů, 1 budova, lobby, 24h recepce, restaurace / bar - snídaně formou bufetu, mezinárodní kuchyně; bezplatný bezdrátový internet; příplatky: parkování (cca 15 EUR / den, nutná dřívější rezervace), prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

   POKOJ

   standardní: 2 osoby, přibl. 15 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, kabelová TV, telefon.

   KONTAKT

   00351/936346002, www.portocharminghotel.com-hotel.com

   ZDARMA


   - Wi-Fi

   PRÁVNÍ POPIS

   Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.