Menu

  Grande Hotel Do Porto

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Krakow Budapešť Norimberk/Nurnberg
  Cena za osobu
  od  11 299 Kč

   Popis

   Elegantní a stylový hotel se nachází v srdci historického centra Porta a okouzlí svým kouzlem 19. století harmonicky spojeným s moderností a nadčasovým designem. Interiéry hotelu odrážejí atmosféru minulých desetiletí, jsou mimořádně teplé, útulné a napomáhají relaxaci v jedinečné atmosféře. Na místě můžete ochutnat chutná jídla v restauraci, odpočinout si na masáži nebo v pohodlných pokojích vybavených veškerou občanskou vybaveností a skvělá poloha vám umožní snadno a rychle navštívit nejvýznamnější místa a místní atrakce a plně si vychutnat jedinečnou atmosféru město.

   Poloha

   v centru PORTA, nejbližší obchody a bary cca. 50 m od hotelu, cca. 350 m od kostela sv. Ildefonsy, cca. 500 m od avenue Aliados, cca. 650 m od stanice São Bento, cca. 800 m od mostu Ponte Luís I, cca. 850 m od Lello & amp; knihkupectví Irmao, cca. 1,3 km od kostela sv. Františka, cca. 3 km od čtvrtí Vila Nova de Gaia a Casa da Música; Cca. 16 km od letiště v Portu; autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu.

   Pláž

   Ingleses, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 7,5 km od hotelu, přístup MHD (S. Bento - Praia dos Ingleses, cca 20 min), bez plážového servisu.

   Popis hotelu

   tříhvězdičkový, elegantní a stylový, renovovaný v roce 2018, 94 pokojů, 1 budova, 5 pater, výtah, prostorná vstupní hala, restaurace D. Pedro II - snídaně a večeře formou bufetu, à večeře la carte, středomořská kuchyně, bar; 2 konferenční místnosti pro cca. 100 lidí; střešní terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: pokojová služba, hlídání dětí, lékař na zavolání, půjčovna aut, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

   POKOJ

   ekonomický: 2 osoby, cca. 12-14 m2, klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek dle spotřeby); classic: 2 osoby 16 m2, zařízení ekonomického pokoje, navíc: set na kávu / čaj; klasický pokoj za příplatek; standard: 2 osoby 16 m2, zařízení ekonomického pokoje, navíc: v koupelně vana; standardní pokoj za příplatek.

   Sport

   fitness centrum; za poplatek: masáže.

   KONTAKT

   0351/222076690, www.grandehotelporto.com

   ZDARMA

   PRÁVNÍ POPIS

   Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.