Menu

  Dom Henrique

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha Vídeň/Wien Krakow Budapešť Norimberk/Nurnberg
  Cena za osobu
  od  11 029 Kč

   Popis

   Výborná nabídka pro ty, kteří chtějí poznat jedinečnou atmosféru a atmosféru Porta - nachází se v centru města, jen pár kroků od nejvýznamnějších míst a památek. Nabízí velmi dobré služby, moderní interiéry a pohodlné pokoje s přístupem na internet. Chválen pro svou chutnou kuchyni, zejména vynikající středomořská jídla podávaná v restauraci v 17. patře s panoramatickým výhledem na město. Doporučuje se také pro pořádání školení a konferencí, má profesionální obchodní zázemí.

   Poloha

   v centru PORTA, nejbližší obchody a bary cca. 50 m od hotelu, cca. 900 m od stanice São Bento, cca. 950 m od kostela sv. Ildefonsy, cca. 1,2 km od Lello & amp; knihkupectví Irmao, cca. 1,3 km od mostu Ponte Luís I, cca. 1,6 km od svatého Františka, cca. 3,5 km od čtvrti Vila Nova de Gaia; Cca. 17 km od letiště v Portu; autobusová zastávka cca. 60 m od hotelu, stanice metra cca. 250 m od hotelu.

   Pláž

   Ingleses, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 7 km od hotelu, přístup MHD (Bolhão - Pr. de Liége, cca 30 minut), bez obslužné pláže.

   Popis hotelu

   čtyřhvězdičkový, moderní, renovovaný v roce 2012, 112 pokojů, 1 budova, 17 pater, výtahy, moderní, prostorná vstupní hala, 24h recepce, 2 restaurace: Além Mar - snídaně formou bufetu , 17° Restaurante - à la carte, v 17. patře s terasou s výhledem na město, středomořská a portugalská kuchyně, bar; 4 konferenční místnosti pro cca. 80 osob, bezdrátový internet zdarma; příplatky: pokojová služba, hlídání dětí, praní a žehlení prádla, parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

   POKOJ

   komfort: 2 osoby, cca. 20 m 2 , zvukotěsná, klimatizovaná, koupelna (sprcha, WC; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, TV se satelitním příjmem, telefon, trezor, minibar (za poplatek dle spotřeby); Komfortní pokoj pro 1 osobu za příplatek; komfortní apartmá: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 37 m 2 , 2 pokoje: obývací pokoj a ložnice, zařízení komfortního pokoje; komfortní apartmá za příplatek.

   Sport

   tělocvična; živá hudba, tématické večery.

   KONTAKT

   0351/223401616, www.hoteldomhenrique.pt

   ZDARMA


   - Wi-Fi

   PRÁVNÍ POPIS

   Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

   * Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.