Menu

  GALICJA - Wieliczka- Kraków

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  2 380 Kč

   Akce

   SOLNÝ DŮL WIELICZKA ● KRAKOV DOSTUPNÝ MHD

   Ostatní

   Proč hotel Galicja Wieliczka- Kraków: - hned u vstupu do Solného dolu Wieliczka - velmi dobré spojení busem do centra Krakowa (cca 100 m od hotelu, jezdí co 20 min a bus jede 22,5 min, lístek stojí cca 4,2 Zl., děti do 15 let 50% sleva) - velmi dobré spojení vlakem do centra Krakowa (cca 300 m od hotelu) , jezdí co 30 min a vlak jede 17,5 min, lístek stojí cca 5 Zl., děti do 15 let 50% sleva) - turistika, relaxace - nejoblíbenější oblast Malopolska

   Ostatní

   2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, minibar, fén (pokoje mají pouze oddělená lůžka). Pokoje na dotaz, 3-lůžkové a rodinné pokoje na dotaz vč. ceny. Hotel nedisponuje pokoji s balkonem.

   Stravování

   snídaně. Možnost dokoupení večeří (menu - polévka, hlavní jídlo, dezert, minerální voda) za příplatek v CK. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

   Děti

   Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

   Tipy na výlety

   Co musíte vidět: SOLNÝ DŮL WIELICZKA Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti solného dolu Wieliczka, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí také Podzemní rehabilitační a léčebné centrum a Promoce solného roztoku. KRÁLOVSKÉ MĚSTO KRAKOV Hotel se nachází jen 10 km od historického centra Krakova. Za návštěvu stojí hrad Wawel a krásná Stará tržnice se Sukiennicí. Krakov má také okouzlující uličky židovské čtvrti s lahodnými restauracemi a roztroušenými synagogami. ▪ 30 min autem ▪ 25 minut autobusem číslo 304 ▪ 15 min vlakem AUSCHWITZ – BIRKENAU nacistický koncentrační a vyhlazovací tábor zřízený v Osvětimi během 2. světové války. Největší továrna na smrt a památník tragické historie lidstva. Místo vyžadující památku a úctu. Doporučujeme zakoupení vstupenek na webu https://visit.auschwitz.org/

   Další služby

   dětská postýlka - na dotaz

   Parkování

   30 PLN/ noc

   Pobyt se zvířetem

   50 PLN/ noc

   Důležité upozornění

   Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

   1. PROGRAMOVÝ POBYT

   SOLNÝ DŮL A KRAKOV NA DOSAH - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi - 1 hod za pobyt sauna, biliár

   Upozornění

   V termínech 29.03.- 01.04.; 01.05.- 06.05.; 30.05.- 03.06. a 15.08.- 19.08.2024 cena a kapacita na dotaz.

   Rekreační poplatek

   1,- €/den

   Poloha

   hotel Galicja se nachází v Krakowě-Wieliczce, jedné z nejoblíbenějších částí provincie Malopolska, v bezprostřední blízkosti historického solného dolu, cca 10 km od historického centra Krakova, v blízkosti hlavních dopravních cest (Kraków, Zakopane, Tarnów, Rzeszów, Oświęcim, Wadowice, Częstochowa).

   Vybavení objektu

   restaurace, bar, společenská místnost, konferenční a školící centrum, sauna, biliár, výtah, obchod se suvenýry a šperky, transfer z letiště / hotel, dětská herna, parkoviště. Možnost zajištění prohlídek památek, vstupenky do muzeí, divadla a kina. V bezprostřední blízkosti sportovní a rekreační centrum s bazénem, ​​tenisovými kurty a sportovními hřišti. Vedle hotelu veřejné dětské hřiště.

   Příjezd autem

   Vzdálenost: z Prahy: 547,5 km, z Českých Budějovic: 561,7 km, z Brna: 343,8 km, z Ostravy: 180,1 km

   Příjezd autobusem

   Autobusem z Prahy do Krakova (000174 5), zastávka Kraków dw.aut. Pěšky asi 500 m na vlakové nádraží Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (S 33238) do stanice Wieliczka. Hotel je od stanice vzdálený asi 700 m. Cesta autobusem z Prahy se 2 přestupy trvá cca 11 h. Doporučujeme dopravu z Ostravy do Krakowa: FlixBus: Ostrava ÚAN 7:50/9:00 hod → Krakow Dworzec Autobusowy 10:15/11:30 hod Doporučujeme dopravu z Krakowa do Ostravy: FlixBus 916: Krakow Dworzec Autobusowy 15:10 hod → Ostrava ÚAN 17:25 hod Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

   Příjezd vlakem

   Vlakem z Prahy/Olomouce/Ostravy do Krakova (EC 115), stanice Krakow Glowny. Přestoupíte na vlak (S 33238) do stanice Wieliczka. Hotel je od stanice vzdálený asi 700 m. Cesta vlakem z Prahy s 1 přestupem trvá cca 7 h a 30 min. Cesta vlakem z Olomouce s 1 přestupem trvá cca 5 h. Cesta vlakem z Ostravy s 1 přestupem trvá cca 4 h. Doporučujeme dopravu z Ostravy do Krakowa: EC 104 Porta Moravica: Ostrava Sv. 11:00 hod → Krakow Glowny 13:49 hod Doporučujeme dopravu z Krakowa do Ostravy: IC 105 Porta Bohemica: Krakow Glowny 14:06 hod → Ostrava Svinov 16:57 hod Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ATIS a.s., ič 25351117, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.