Menu
  • Nizozemí
  • Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr

  Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr

  ABC tours

  ABC - Tours spol. s r. o.

  Velká Michalská 186/5 669 02 Znojmo

  Telefon: 515 225 778

  Mobil: 739 458 310

  Email: info@euvikendy.cz

  Email rezervace: info@euvikendy.cz

  Web: www.euvikendy.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 29.12. – 01.01.20244 dní (-po)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Pokoj obsazený 2 osobami
  • Bus, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 4931564
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Poloha

   Holandsko květin, větrných mlýnů a sýrů . Holandsko je země, jenž se na pohled se vymyká našim pohledům zvyklým na evropský standart. Holandsko je zkrátka jiné. Holandsko je pohádkové, barevné, vonící kávou a exotikou. Nyní poznáte Holandsko tradiční i současné při silvestrovských oslavách. Holandsko zcela jistě stojí za poznání a nezkalme Vás

   Program


   1. den:
   Odjezd v odpoledních hodinách Znojmo 13.30, Brno 14.40, Jihlava 16.00, Praha 18.00, Plzeň 20.00, noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Amsterodamu.
   2. den:
   V ranních hodinách příjezd do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém - Madurodam. Zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen. Mezi Den Haagem a Scheveningenem se budeme přesouvat městskou dopravou. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Poslední kratší zastávka bude v Delftách, v městě modrobílé delftské majoliky - keramiky, kterou ostatně můžete v obchůdcích zakoupit. Města, kde uvidíme první grachty. Navečer se přesuneme autobusem na místo ubytování do hotelu IBIS v Antwerpách případně na jiném místě.
   3. den:
   Ráno začneme s dalším poznáním toho co je pro tuto zemi typické. Začneme ve skanzenu Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Odpoledne se přesuneme do Amsterodamu. Projížďka lodí po grachtech, náměstí DAM, Královský palác a spousty kaváren, to bude náš cíl pro toto odpoledne. Silvestrovská oslava stejně jako silvestrovský ohňostroj se konají na náměstí Dam. Zde také strávíme půlnoc. V jednu hodinu po půlnoci se vydáme na cestu zpět.
   4. den:
   Následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR (Plzeň cca 11.00, Praha 12.30, Jihlava 14.00, Brno 15.20, Znojmo 16.00).
   Nástupní místa:
   Plzeň, Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Znojmo. Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště. CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob).

   Nástupní místa

   Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov

   Cena zahrnuje

   dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)

    služby profesionálního průvodce

    1x ubytování v třílůžkových pokojích (dvoulůžkový pokoj za příplatek 700,- Kč za osobu za 1 noc, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 950,- Kč za osobu za 1 noc)

   1x ranní občerstvení v busu

    pojištění CK pro případ úpadku

    1x snídani v místě ubytování

   Cena nezahrnuje

   povinný příplatek za vjezd do Amsterdamu 190,- Kč/os.

   povinný příplatek za pobytovou taxu 140,- Kč/os.

    pojištění léčebných výloh 240, Kč-/os.,

    pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 280,- Kč/os.

   pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.

    Vstupy:

   doprava z Den Haagu do Schweningenu cca 2 Eura, místní doprava v Den Haagu cca 3 Eura

   vstupné na vybrané památky

    Aktuální výše vstupů bude upřesněna v pokynech týden před odjezdem.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr

    • Nizozemí
    • Silvestrovská pohádka v Amsterodamu-Silvestr
   • 29.12. – 01.01.2024, 4 dní (-po)
   • 2 dospělí
   • Pokoj obsazený 2 osobami
   • Bus
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ABC - Tours spol. s r. o. , ič 60701986, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.