Menu
  • Nizozemí
  • Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem

  Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 04.07. – 07.07.20244 dní (čt-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj, 2 oddělená lůžka
  • Letecky, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 484089822
  Cena za osobu

  • Ostatní
   • Novinka

  abstract

  Den Haag  – Schevelingen - Delft - Amsterdam – Rotterdam – Kinderdijk

  Program zájezdu

  1. den: Odlet v ranních hodinách do Amsterdamu a následně vlakem do Haagu (není v ceně zájezdu), uložení zavazadel v hotelu, Pokračujeme k návštěvě Delft se starým městem a kanály. Dále pokračujeme do lázní Schevelingen s přímořskou promenádou, možnost koupání či návštěva restaurace s rybími specialitami. Návrat do místa ubytování. Nocleh.  2. den: Po snídani celodenní výlet vlakem do Amsterdamu. Po příjezdu do města se projdeme kolem Královského paláce, Nového kostela, dále pěší zónou ke květinovému trhu, odkud popojedeme místní dopravou k nejslavnější galerii Holandska Rijksmuseum, kde se nachází díla nejvýznamnějších vlámských umělců, mezi nimi například slavná Noční hlídka od Rembrandta. Podle zájmu můžeme též navštívit nedalekou brusírnu diamantů. Místní dopravou dojedeme k opeře a odtud pokračujeme přes bleší trh a čtvrtí červených luceren zpět k nádraží. Nezapomenutelné dojmy v nás jistě zanechá jízda lodí po slavných grachtech. Návrat do místa ubytování.  3. den: Po snídani celodenní výlet vlakem do Rotterdammu. Po příjezdu nejdříve pojedeme lodí k návštěvě nedalekého Kinderdijka - muzea větrných mlýnů, které je na seznamu UNESCO, po návratu si prohlédneme centrum města, uvidíme kubistické domy a slavnou Pastelku či přilehlou nákupní pasáž Markthal a máme možnost fakultativní projížďky lodí Spido po druhém největším světovém přístavu a fakultativní možnosti výjezdu na věž Euromast, odkud se otevírají překrásné pohledy na celé město. Návrat do místa ubytování.  4. den: Po snídani si ponecháme zavazadla v hotelu a krátká prohlídka centra den Haag.  Fakultativně návštěva Madurodammu, parku, který nabízí modely nejslavnějších staveb této země včetně modelové železnice, která má celkovou délku 2 km. Milovníci umění jistě nevynechají možnost návštěvy druhé nejslavnější galerie Holandska Moritzhuis, kde se nachází další slavná díla jako například Vermeerův Pohled na Delfty či Rembrandtova Anatomie dr. Tulpa. V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

  Fakultativní služby

  příplatek za jednolůžkový pokoj  7 990 Kč
  sleva přistýlku 1000 Kč

  Informace

  Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost.

  Cena zahrnuje

  3 noclehy se snídaní v hotelu*** v Den Haagu, leteckou dopravu, průvodce , plavbu po grachtech, vstupné do Kinderdijku,  zák. pojištění dle zák. č. 159/99Sb.

  Cena nezahrnuje: další vstupy, jízdné vlakem a místní MHD, cca.  100 EUR
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  duben
  poútstčtsone
  květen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem

   • Nizozemí
   • Prázdninové Holandsko letadlem a vlakem
  • 04.07. – 07.07.2024, 4 dní (čt-ne)
  • 2 dospělí
  • Dvoulůžkový pokoj, 2 oddělená lůžka
  • Letecky, Praha
  • Snídaně

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.