Menu
  • Nizozemí
  • Krásy Holandska a květinové korzo

  Krásy Holandska a květinové korzo

  Color Travel

  Color Travel s.r.o.

  Zimákova 7 149 00 Praha 4

  Telefon: 606 617 307

  Mobil: 605 700 005

  Email: info@colortravel.cz

  Email rezervace: info@colortravel.cz

  Web: www.colortravel.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 19.04. – 23.04.20245 dní (-út)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • 2lůžkový pokoj
  • Bus, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 4816023
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Program

   1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy v 18.30 hod.), tranzit Německem do Holandska.

   2. den: příjezd do Noordwijku, kde tradičně začíná nejslavnější průvod „Květinové korzo“. Tato jedinečná přehlídka, květinami vyzdobených alegorických vozů, se koná jednou ročně na trase Noordwijk – Haarlem a vy budete s námi u toho. Přejezd do přímořského letoviska Scheveningenu, bývalé rybářské vesnice a dnes luxusních lázní, kde se projdete po elegantní promenádě s vyhlídkou na Severní moře. Následuje možnost návštěvy parku miniatur Madurodam, areálu modelů nizozemských pamětihodností, kde uvidíte všechno, co dělá Holandsko zajímavým, včetně toho, co by jinak zůstalo nepoznané. Dalším bodem programu je prohlídka Haagu, sídelního města nizozemského parlamentu, kde uvidíte Mírový palác, sloužící jako sídlo Mezinárodního soudního tribunálu, Palác Noordeinde i samotné monumentální sídlo parlamentu. Přejezd do hotelu, ubytování, nocleh.

   3. den: přejezd do skanzenu lidové architektury a řemesel v Zaanse Schans, kde si prohlédnete holandské větrné mlýny a typická stavení ze 17. a 18. století, uvidíte tradiční výrobu dřeváků, ochutnáte znamenité sýry Eidam a Gouda s možností nákupu. Odtud se vydáme do květinového parku Keukenhof s hektary květin, překrásnými jezírky a tematickými zahradami, kde vás čeká fascinující jarní podívaná, která ve vás jistě zanechá spoustu krásných zážitků. V závěru dne zavítáme do kouzelného městečka Delft, které je proslulé svojí architekturou a modrobílou keramikou fajáns. Návrat do hotelu, nocleh.

   4. den: ráno odjezd do Amsterdamu, korunovačního města celého Nizozemska, kde vás čeká celodenní pěší prohlídkový program - třída Damrak, náměstí Dam, Královský palác, Nový kostel, Mincovní věž, plovoucí květinový trh. Při exkurzi v brusírně diamantů očekávejte setkání s výjimečným a náročným řemeslem, které rozhodně stojí za bližší poznání. Amsterdam poznáme i při společné projížďce lodí po amsterdamských kanálech (grachtech). V závěru dne bude i dostatek času nasát atmosféru „Benátek severu“, případně posedět v některé z místních kaváren či hospůdek. Ve večerních hodinách odjezd z Amsterdamu do ČR.

   5. den: předpokládaný příjezd do 8.00 hod.

   Cena zahrnuje

   dopravu pohodlným a luxusním autobusem INTERTRANS Plzeň (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu*** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x snídani, služby průvodce. 


   Fakultativní příplatek

   1lůžkový pokoj + 3 300,- Kč, cestovní pojištění vč. storna + 300,- Kč - osoba do 69,99 let, cestovní pojištění vč. storna + 300,- Kč - osoba nad 70 let,

   Důležitá upozornění

   3. osoba na přistýlce nelze, pouze 2lůžkové pokoje.


   Doporučená částka na vstupy

   70,- EUR

   Odjezdová místa

   Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň a dále na trase.

   Minimální počet osob k realizaci zájezdu

   30

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Krásy Holandska a květinové korzo

    • Nizozemí
    • Krásy Holandska a květinové korzo
   • 19.04. – 23.04.2024, 5 dní (-út)
   • 2 dospělí
   • 2lůžkový pokoj
   • Bus
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Color Travel s.r.o., ič 26149150, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.