Menu

  Jarní květinové korzo IV

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Bus
  Cena za osobu
  od  9 099 Kč

   abstract

   Nástupní místa autokaru: Ostrava, Olomouc, Brno, Praha

   Program zájezdu

   1. den: Odjezd z ČR (cca. 19:00) po trase jen s bezpečnostními přestávkami, průjezd přes Německo.        2. den: V ranních hodinách příjezd do Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury, dále k návštěvě k návštěvě Rotterdammu s prohlídkou města.  Fakultativně možnost výjezdu na věž Euromast (platba pouze platební kartou). Lodí (není v ceně zájezdu) společně navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů zapsanou na seznamu památek UNESCO, dále také známou a zajímavou městskou tržnici, kde budeme mít na vybranou velký výběr světových kuchyní. Odjezd na ubytování, nocleh. 3. den: Po snídani odjedeme do okolí Noorwijku, odkud vyjíždí pověstné Květinové korzo. Dále přejezd do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou pověstných holandských sýrů a samozřejmě je i ochutnat. Následně se podíváme na výrobu dřeváků s možností jejich nákupu , společně s dalšími suvenýry.  Poté navštívíme rázovitou rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice lidových zpěvů, které zní jako zpívající úhoři. Budeme mít příležitost k večeři ochutnat čerstvé ryby nebo nebo různě připravené plody moře. Ve večerních hodinách návrat do místa ubytování. Nocleh.  4. den: Po snídani pokračujeme odjezdem k návštěvě Amsterdamu – pěší prohlídka města, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madam Tussaud, Rijksmuzea, muzea van Gogha či mnoha dalších atrakcí, které toto neobyčejné město nabízí (nutná rezervace předem, několik dnů – optimálně na dobu mezi 10:00 až 15:00 hodinou). Ve večerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autobusu, přes Německo s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.        5. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

   Fakultativní služby

   příplatek za jednolůžkový pokoj 3990 Kč - projížďka po grachtech 400 Kč - Kinderdijk 540 Kč - Keukenhof 540 Kč  (FAKULTATIVNÍ VSTUPY LZE REZERVOVAT NEJPOZDĚJI 60 DNÍ PŘED ODJEZDEM, NA MÍSTĚ NELZE)

   Informace

   Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy, loď či místní MHD (cca. 80 EUR) Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

   Cena zahrnuje

   • 2 noclehy se snídaní v hotelu*** • dopravu autokarem • průvodce • pojištění dle zákona 159/99 Sb.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červen
   poútstčtsone
   červenec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.