Menu

  Jarní květinové korzo I

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 18.04. – 22.04.20245 dní (čt-po)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj
  • Bus, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 204571096
  Cena za osobu

   abstract

   Nástupní místa autokaru: Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

   Program zájezdu

   1. den: Odjezd z ČR (cca. 19:00) po trase jen s bezpečnostními přestávkami, průjezd přes Německo.       2. den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu – pěší prohlídka města, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madam Tussaud, Rijksmuzea, muzea van Gogha či mnoha dalších atrakcí, které toto neobyčejné město nabízí (nutná rezervace předem, několik dnů - optimálně na dobu mezi 10:00 až 15:00 hodinou). Ochutnáme místní specialitu - lívanečky Poffertjes. Ve večerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autobusu odjezd do místa ubytování. Nocleh.   

    3. den: Po snídani odjedeme do  okolí  Noorwijku, odkud vyjíždí pověstné Květinové korzo. Dále přejezd do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou pověstných holandských sýrů a samozřejmě je i ochutnat. Následně se podíváme na výrobu dřeváků s možností jejich nákupu , společně s dalšími suvenýry.  Poté navštívíme rázovitou rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice lidových zpěvů, které zní jako zpívající úhoři. Budeme mít příležitost k večeři ochutnat čerstvé ryby nebo nebo různě připravené plody moře. Ve večerních hodinách návrat do místa ubytování.   

    4. den: Po snídani pokračujeme odjezdem k návštěvě Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury, dále k návštěvě k návštěvě Rotterdammu s prohlídkou města.  Fakultativně možnost výjezdu na věž Euromast (platba pouze platební kartou). Lodí (není v ceně zájezdu) společně navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů zapsanou na seznamu památek UNESCO.  Večer navštívíme známou a zajímavou městskou tržnici, kde budeme mít na vybranou velký výběr světových kuchyní k večeři před odjezdem po povinné bezpečnostní přestávce autokaru, přes Německo s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.       5. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

   Fakultativní služby

   • příplatek za jednolůžkový pokoj 3990 Kč - projížďka po grachtech 310 Kč - Kinderdijk 490 Kč - Keukenhof 490 Kč  (fakultativní vstupy lze rezerevovat nejpozději 60 dní před odjezdem, na místě nelze)

   Informace

   Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy, loď či místní MHD (cca. 80 EUR) Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

   Cena zahrnuje

   • 2 noclehy se snídaní v hotelu*** • dopravu autokarem • průvodce • pojištění dle zákona 159/99 Sb.

   Tip

   - NOVINKA ROKU 2018 - nejvýznamnější přírodní i kulturní atraktivity
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Jarní květinové korzo I

   • 18.04. – 22.04.2024, 5 dní (čt-po)
   • 2 dospělí
   • Dvoulůžkový pokoj
   • Bus
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.