Menu
  • Nizozemí
  • Holandsko plné barev s květinovým korzem

  Holandsko plné barev s květinovým korzem

  ČSAD Tišnov

  ČSAD Tišnov s.r.o.

  Červený Mlýn 1538 666 01 Tišnov

  Telefon: 542 221 256

  Mobil:

  Email: travelclub@csad-tisnov.cz

  Email rezervace: travelclub@csad-tisnov.cz

  Web: www.travelclubck.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 17.04. – 21.04.20245 dní (st-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • H 1/2
  • Bus, Brno
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 27468258
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Cena zahrnuje

   dopravu luxusním autobusem, 2x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 2x snídaně, služby průvodce, pojištění CK.

   Příplatky

   jednolůžkový pokoj (3 490 Kč) - na vyžádání, cestovní pojištění Uniqa.

   Poznámka

   Plánovaný odjezd z Brna - 15:00, předpokládaný příjezd do Brna 06:00. Uvedené údaje jsou orientační. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.

   Nástupní místa

   A, B, D, E, E1

   1. den

   Odjezd z Brna v odpoledních hodinách.

   2. den

   V ranních hodinách nás přivítá květinová burza FLORA HOLLAND AALSMEER, největší aukční trh s řezanými květinami a rostlinami na světě. Poté přejedeme do městečka GOUDA a společně se podíváme nejen do centra města, ale i na proslulý sýrový trh. Mezi největší lákadla Goudy patří nejen zdejší vyhlášené sýrárny, ale také nespočet dochovaných památek, mezi nimiž najdeme architektonické skvosty. Po poledni se vlakem přesuneme do nedalekého UTRECHTU. Ten patří mezi jedno z nejkrásnějších holandských měst. Malé centrum obtáčí vodní kanál, který lemují kavárny a různé obchůdky ve dvou úrovních – grachtech. Po prohlídce města odjedeme na ubytování.

   3. den

   Po snídani shlédneme turistické srdce kraje - půvabný obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny v ZAANSE SCHANS s ukázkou výroby dřeváků a možností nákupu sýrů. Poté zavítáme do HAAGU, kde budeme moci navštívit proslulý park miniatur MADURODAM nebo přímořské letovisko SCHEVENINGEN. Půvab a výstavnost města spočívá v mimořádné koncentraci rozlehlých paláců, ojedinělých muzejních expozicích, kombinaci staré i nejmodernější architektury a zejména v množství zeleně a parků činících z Haagu nejzelenější město Nizozemí. Často se Haagu také přezdívá „druhé hlavní město Nizozemí“, jelikož se zde soustředí kromě královské rodiny, vlády a obou komor parlamentu také kompletní diplomatická obec, správní orgány, ale i významné banky, obchodní organizace a firmy. Odpoledne strávíme ve světově proslulém, největším a nejslavnějším květinovém parku Holandska KEUKENHOFU, kterému se právem přezdívá „zahrady Evropy“. Poté se přesuneme do městečka NOORDWIJKERHOUT na nasvětlené večerní květinové korzo. Mezi pestrobarevnými alegorickými vozy spatříme známé pohádkové postavičky, ale i ohromné papoušky v pralese, pestrobarevný kolotoč, květinovou loď, flašinet nebo vodní skútr. Všechna aranžmá jsou vytvořena hlavně z květů tulipánů, hyacintů a narcisů, a především díky hyacintům silně a opojně voní. V nočních hodinách přijedeme na ubytování.

   4. den

   Dnes nás čeká prohlídka města HAARLEM město dvorků, parků a nádherných květin s tradičními sobotními trhy. Odpoledne pak zamíříme do korunovačníhoho města Nizozemska AMSTERDAMU (UNESCO), moderního, ale zároveň i romantického města plného tichých zákoutí, kanálů, měšťanských domů a květinových trhů. Vzhledem k zákazu průvodcování v centru města bude prohlídka na místě probíhat individuálně! Seznámit s Amsterdamem se budete moci také projížďkou po grachtech, které městu dodávají neopakovatelnou atmosféru. Kanály ze 17. století kolem dokola obepínají centrum města. V podvečerních hodinách se vydáme na cestu zpět do ČR.

   5. den

   Do Brna přijedeme v brzkých ranních hodinách.

   Cena nezahrnuje

   pobytovou taxu, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka 100 €.

   Anotace

   za fantastickou květinovou slavností v zemi věhlasných malířských mistrů, větrných mlýnů, za vůní lahodných sýrů a duhovou krásou rozkvetlých tulipánů
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Holandsko plné barev s květinovým korzem

    • Nizozemí
    • Holandsko plné barev s květinovým korzem
   • 17.04. – 21.04.2024, 5 dní (st-ne)
   • 2 dospělí
   • H 1/2
   • Bus
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ČSAD Tišnov s.r.o., ič 46905952, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.