Menu
  • Nizozemí
  • Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko

  Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Bus
  Cena za osobu
  od  6 990 Kč

   Poloha

   Poznejme co přineslo staletí lidské práce a snažení ve spojení s přírodou. Poznejme zemi větrných mlýnů, sýrů, květin a poldrů.

   Program


   1. den
   Odjezd v odpoledních hodinách Znojmo 20.00, Brno 21.10, Jihlava 22.30, Praha 23.50, Plzeň 01.30. Následuje tranzit přes Rozvadov, Heilbron, Kaiserlautern.
   2. den
   Na ranní probouzecí zastávce bude podáváno občerstvení v autobusu. Před polednem se zastavíme v Lucembursku. Prohlédneme si centrum hlavního města tohoto velkovévodství, s nímž je spjata historie českého národa. Zastavíme se v místě, kde se nachází hrobka českého krále Jana Lucemburského. Odpoledne přejedeme autobusem do Belgie a ubytujemev hotelu.
   3. den
   Tento den nás čekají dva skvosty- Bruggy a Antwerpy. Kdo chce poznat Belgii, musí poznat Bruggy. O Bruselu a Bruggách se říká: „Brussel je hlavní město Belgie, ale Bruggy to je Belgie“. Tento den se Bruggám budeme věnovat. Mimořádně zachovalé středověké jádro města, protkané sítí vodních kanálů. Následovat bude nenáročná pěší prohlídka, projížďka lodí po kanálech a individuální volno. Odpoledne, při cestě na ubytování, navštívíme Antwerpy. Město, které svou historií má nám, co říci. Velké náměstí se sochou Braba, radnice, cechovní domy, Rubensův dům. To vše bude patřit mezi základní informace o tomto přístavním městě. Navečer odjezd na místo ubytování na stejné místo.
   4. den

   Ráno se vydáme do sousedního Holandska. Tento den se budeme věnovat tomu, co je pro Holandsko typické.  Nejprve se přesuneme do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém. Madurodam zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků, to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času jen tak se projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Den zakončíme v Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Navečer se ubytujeme opět v hotelu.

   5. den
   Ráno se vydáme do Amsterodamu. Projedeme se lodí po grachtech, navštívíme brusírnu diamantů, ve volném čase můžeme navštívit Říšské muzeum nebo muzeum Van Gogha. Na večer uvidíte i jiné atraktivní výjevy ze života tohoto města. Odjezd v pozdních večerních hodinách. Potom již následuje noční tranzit přes Německo.
   6. den
   - následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v poledních hodinách (Plzeň 9.00, Praha 10.30, Jihlava 12.20, Brno 13.40, Znojmo 14.50).
   Doprava autokarem - odjezdová místa:
   Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, RozvadovZa příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské HradištěCK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
   Poznámka:
   Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

   Nástupní místa

   Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Hustopeče

   Cena zahrnuje

   dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
   služby profesionálního průvodce
   3x ubytování ve třílůžkových pokojích (dvoulůžkový pokoj za příplatek 1 050,- Kč/os.)

   1x ranní občerstvení v busu
   pojištění CK pro případ úpadku

    

   Cena nezahrnuje

   povinný příplatek za snídaně na hotelu 900 Kč/os./3 snídaně

   pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 360.-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 420,-/os.

   pobytovou taxu (platba v hotovosti na místě, výše bude upřesněna týden před odjezdem v pokynech)

   pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.

   u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.  

   - projížďka lodí v Amsterodamu 18,50 EUR (70 min.), skanzen Zaan Schans - vstup zdarma,

   Madurodam cca 18 EUR, Madurodam + akvárium 36 EUR

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ABC - Tours spol. s r. o. , ič 60701986, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.