Menu
  • Nizozemí
  • Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí

  Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí

  ABC tours

  ABC - Tours spol. s r. o.

  Velká Michalská 186/5 669 02 Znojmo

  Telefon: 515 225 778

  Mobil: 739 458 310

  Email: info@euvikendy.cz

  Email rezervace: info@euvikendy.cz

  Web: www.euvikendy.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 14.12. – 17.12.20234 dní (čt-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Pokoj obsazený 2 osobami
  • Bus, Praha
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 4936639
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Poloha

   Holandsko – vánoční kouzlo Amsterodamu. Amsterdam vás okouzlí. Zažijete čtvrť červených luceren, zažijete adventní atmosféru na náměstí Dam a vychutnáte si plavbu osvětlenými grachty. Jako v  ráji plném mlýnů si budete připadat v osvíceném skanzenu Zaanse Schans.

   Program

   1. den: - odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14:10, Brno 15:20, Jihlava 16:40, Praha 18:40, Plzeň 20:10), noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Holandska.

    

   2. den: - v ranních hodinách příjezd do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém - Madurodam. Zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. V Haagu se konají jedny z nejoblíbenějších vánočních trhů v Holandsku. Budete moci ochutnat holandské speciality, nakoupit vánoční dárečky, poslechnout si hudební představení, to vše s kulisami kouzelného vánočního osvětlení. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen a také do Delft. Delft, města modrobílé delftské majoliky - keramiky, kterou ostatně můžete v obchůdcích zakoupit. Města, kde uvidíme první grachty. Mezi Den Haagem a Scheveningenem a Delfty se budeme přesouvat městskou dopravou. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času jen tak se projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Navečer se přesuneme autobusem na místo ubytování v hotelu Ibis.

    

   3. den: - tento den se budeme věnovat tomu, co je pro Holandsko typické. Začneme ve skanzenu Zansee Schans. Zde se čas zastavil o několik století zpět. Zde si můžeme prohlédnout výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Odpoledne se přesuneme do Amsterodamu. Uvidíte nejstarší městský kostel, dojdete na náměstí Dam, kde se nachází Nieuwe Kerk a Královský palác, Muzeum Vincenta Van Gogha nebo Stedelijk Museum s expozicí moderního umění. Před Královským palácem stojí krásně nazdobený a nasvícený dvacetimetrový vánoční strom. Projedeme se lodí po Grachtech, ve volném čase můžeme navštívit Říšské muzeum, nebo muzeum Van Gogha /nutné rezervace předem/. Na večer uvidíte i jiné atraktivní výjevy ze  života tohoto města. Odjezd v pozdních večerních hodinách. Potom již následuje noční tranzit přes Německo.

   4. den: - následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v poledních hodinách (Plzeň 9:00, Praha 10:30, Jihlava 12:20, Brno 13:40, Znojmo 14:50).

   Doprava autokarem - odjezdová místa:
   Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, RozvadovZa příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské HradištěCK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
   Poznámka:
   Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

   Nástupní místa

   Znojmo, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Plzeň

   Cena zahrnuje

   - dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)

   - služby profesionálního průvodce

   - 1x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS  (dvoulůžkový pokoj za příplatek 350,- Kč za osobu za 1 noc, jednolůžkový pokoj za příplatek 1 100,- Kč/os./1 noc)

   - 1x snídani v místě ubytování

   - 1x ranní občerstvení v busu

   - pojištění CK pro případ úpadku

   Poznámka: Třílůžkový pokoj zahrnuje dvoulůžko a přistýlku

   Cena nezahrnuje

   - povinný příplatek za pobytovou taxu 140,- Kč/os.

   - povinný příplatek za vjezd do Amsterodamu 190,-Kč/os.

   - pojištění léčebných výloh 300,- Kč/os.,

   -  pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 350,- Kč/os.

   - pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.

   Vstupy:

   U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.  

   Projížďka lodí v Amsterdamu (70 min) cca 18 €, dítě 4-12 let cca 6,25 €A, skanzen Zaan Schans - vstup zdarma, vstup do mlýna 3 €, vstup do Madurodamu – cca 17,50 €, (dospělí 14 € skupinové ceny), děti 3-11 let 6,75 €, jízdenky na městskou dopravu - do Madurodamu z centra a do Scheveningenu cca 14 €

    

   Aktuální výše vstupů bude upřesněna v pokynech týden před odjezdem.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   listopad
   poútstčtsone
   prosinec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí

    • Nizozemí
    • Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
   • 14.12. – 17.12.2023, 4 dní (čt-ne)
   • 2 dospělí
   • Pokoj obsazený 2 osobami
   • Bus
   • Snídaně

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ABC - Tours spol. s r. o. , ič 60701986, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.