Menu

  Advent v Amsterdamu

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha
  Cena za osobu
  od  13 509 Kč
  • Ostatní
   • Novinka

  Program zájezdu

  1. den: V ranních hodinách odlet do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, uschování zavazadel. Procházka centrem města během níž např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, muzeum Van Gogha. Uvidíme centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein. Návštěva vánočních trhů. Zvídavější mohou projít proslulou čtvrtí Červených luceren, která je vedle svého původního účelu i turistickou atrakcí. Projížďka lodí po grachtech.  Individuální návrat do hotelu. Nocleh. 
  2. den: Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku podniknout výlet vlakem do Rotterdammu, prohlédneme centrum města, uvidíme kubistické domy a slavnou Pastelku či přilehlou nákupní pasáž Markthal a vánoční trhy a dále do hlavního města Den Haag. Během pěší prohlídky historickou částí města uvidíme například Binnenhof, Buitenhof, palác královny Nordeine, Mauritshuis s královskou sbírkou obrazů. Návrat do Amsterdamu.  Nocleh. 
  3. den: Snídaně. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku navštívit místním autobusem Zaanse Schans, zajímavý skanzen s větrnými mlýny, kde se seznámíme s tradiční výrobou dřeváků a sýrů, které zde lze nejen ochutnat, ale i zakoupit. Vpodvečer odjezd hromadnou dopravou na letiště a odlet do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

  Fakultativní služby

  • příplatek za jednolůžkový pokoj 3 990 Kč

  Informace

  Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

  Cena zahrnuje

  2 noclehy se snídaní v hotelu  *** v Amsterdamu leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Amsterdam a zpět, služby průvodce, projížďka po grachtech  pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  CENA NEZAHRNUJE:
  • vstupy, jízdní městskou či meziměstskou dopravou
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.