Menu

  CORDIAL MARINA BLANCA

  Stravování

  Bez stravySnídaně

  Doprava

  Letecky Praha
  Cena za osobu
  od  19 990 Kč

   Poloha

   Na jižním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, u přístavu Marina Rubicón v letoviska Playa Blanca.

   Vybavení objektu

   Hotel (renovace 2022) má celkem 96 apartmánů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restauraci a bar, služby prádelny. V zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

   Apartmán – 1 ložnice

   Klimatzovaná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (toustovač, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), televize se satelitními programy, trezor (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, terasa.
   Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

   Stravování

   Apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření. Snídaně jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. 

   Sport

   Stolní tenis.

   Obchody

   Různé obchody, bary a restaurace jsou v blízkém přístavu Marina Rubicón, větší nákupní možnosti a služby v cca 1 km vzdáleném centru Playa Blanca.

   Pláž

   Pláž Playa Dorada je cca 700 m od hotelu a známé pláže Playas de Papagayo asi 3 km od hotelu.

   Internetové stránky

   Doplňující informace

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červen
   poútstčtsone
   červenec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Canaria Travel CZ s.r.o., ič 06304150, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.