Menu

  Villaggio Il Gabbiano

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  3 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Villaggio Il Gabbiano
  • Vybavení pokoje
   • Klimatizace
  • Ostatní
   • Autem
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Bazén

  Název

  Villaggio Il Gabbiano

  Vybavení

  Recepce, venkovní bazén s hydromasáží a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), bar, restaurace, minimarket. Prostor na grilování, dětské hřiště, fotbalové hřiště, plážový volejbal.
  Zdarma: stolní tenis, fotbalové hřiště, plážový volejbal, parkování.
  Za poplatek: prádelna, půjčovna horských kol a skútrů, škola potápění (cca 4 km), škola windsurfingu (cca 10 km), škola plachtění (cca 10 km).

  Ubytování

  Apartmány s terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV. Typ BILO 4 (Maremma) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek.

  Stravování

  Bez stravy.

  Další informace

  Přímo u písčité pláže || Bazén || Sportovní vyžití || Ideální pro rodiny s dětmi

  Sport

  Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání při rezervaci, platba na místě): ložní prádlo a ručníky 10 EUR/osoba/týden, plážový servis (1 slunenčník a 2 lehátka) 20 EUR/den - červen, červenec a září, 25 EUR/den - srpen.Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán.

  Popis na www

  Příjemné a klidné villaggio leží v zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem. Od městečka Albinia je vzdáleno pár minut autem a jeho ideální poloha láká k mnoha výletům po okolí i poznání protějších ostrovů. Je dobrým výchozím bodem pro návštěvu všech věhlasných toskánských metropolí.

  Poloha

  Villaggio se nachází přímo u krásné písčité pláže, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a cca 4 km od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi.

  Pobytová taxa

  Pobytová taxa cca 1,50 EUR/osoba/den

  Pláž m

  0

  Pláž cca

  na pláži

  Pláž

  Písčitá pláž se nachází přímo u villaggia. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vodní sporty na pláži (kánoe a šlapadla) za poplatek.

  GPS

  42.532546, 11.185403

  Doporučení

  Příjemné a klidné villaggio leží v zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem. Od městečka Albinia je vzdáleno pár minut autem a jeho ideální poloha láká k mnoha výletům po okolí i poznání protějších ostrovů. Je dobrým výchozím bodem pro návštěvu všech věhlasných toskánských měst.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky mluvící asistent na telefonu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Gitavillage Il Gabbiano

  Strada Statale Aurelia, Km 144, 58010, Orbetello Itálie

  528 recenzí

  #12 nejlepší hotel z 77 v oblasti - Orbetello

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající167
  Velmi dobré216
  Průměrné80
  Špatné31
  Příšerné34

  Nedávné recenze

  Lubomír Š

  Kolín, Česká republika

  Typ cesty:

  Letní dovolená

  05.03.2018

  Velice dobře vybavený, čistý kemp v příjemném prostředí. Mnoho sportovního využití přímo v kempu. Hezká široká pláž, čisté azurové moře. Restaurace a obchod přímo v kempu. Obchody nedaleko - autem...

  G6122JWmartinh

  Typ cesty:

  S rodinou

  Dovolená u moře

  15.07.2017

  Prima kemp se svou pláží. Po koupání v moři je možnost osprchování. Vlastní bazén je otevřen od 9:30 do 19:30 hod. (vyžadována koupací čepice). Mají zde vlastní restauraci s dobrým jídlem. Lze zde...

  Soldanela

  Plzeňský kraj, Česká republika

  Typ cesty:

  S rodinou

  Hezké místo

  22.08.2016

  Pěkný, čistý, udržovaný kemp. Čisté, prostorné apartmány s terasou a posezením. Dostatečné vyžití pro děti - animační programy na pláži, v bazénu i večer, dětské hřiště. Díky vzrostlým piniím dost...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.