Menu

  Hotel Torre Normanna

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Oficiální název dle CK: Torre Normanna
  • Ostatní
   • Novinka
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Palermo

  Poloha

  Hotel s kvalitními službami je situovaný v severní části Sicílie v těsné blízkosti letoviska Altavilla Milicia a necelých 30 km hlavního města Palerma. Letiště je vzdálené cca 60 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené rovněž cca 3 km.

  Pláž

  Soukromá pláž v přírodní kamenité zátoce se nachází cca 150 metrů od hotelu, přístup na ni je umožněn dvěma výtahy (nelze pěšky). Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. Doporučujeme boty do vody.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, velký bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské brouzdaliště se skluzavkou, miniklub, konferenční místnost (až 800 osob)

  Ubytování

  Pokoje Standard mají klimatizaci, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), trezor (zdarma), minibar, vlastní sociální zařízení (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.

  Stravování

  Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu; za příplatek možný Soft All inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. 10:00-23:00 vybrané nealkoholické a místní alkoholické nápoje (pivo, víno) v místech určených hotelem.

  Sport a zábava

  zdarma: animační programy (dle programu animačního týmu - například pilates při západu slunce, běhání, funkční tréninky), večerní programy; za poplatek: tenis, multifunkční hřiště

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
  * transfery v cíli zájezdu 
  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu 
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
  * služby delegáta
  * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  Informace

  * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
  * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Torre Normana

  Ss113, 66, 90010 Altavilla Milicia, Sicílie Itálie

  4 recenzí

  #4 nejlepší hotel z 8 v oblasti - Altavilla Milicia

  Nedávné recenze

  Navigator459351

  Typ cesty:

  Definitely not 4 star

  06.09.2022

  Spend a week in August. Where do I start ? Arrived to a room that hasn't been hovered, light fittings falling off the wall ,curtains not working.We were staying on a half board basis , breakfast...

  giuseppe p

  Typ cesty:

  Relax e non solo

  07.07.2024

  Complimenti ai ragazzi dell'animazione Peter Pan. Da Agazio a Rio a Vanessa e tutti gli altri nessuno escluso. Cordiali divertenti ma soprattutto molto professionali. Bravissimi👏👏👏

  Нина К

  Typ cesty:

  ottimo programma dal team di animazione

  24.06.2023

  L'albergo era pulito. Le camere venivano pulite ogni giorno. L'animazione è stata divertente. Ci è piaciuto molto il conduttore dell'animazione Fabio. C'era un ottimo cantante - Sergio. Anche le...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.