Menu

  Hotel King's House *** - Fondachello di Mascali

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky
  Cena za osobu
  od  16 500 Kč

   Popis

   3* Hotel King's House leží uprostřed svěží středomořské zahrady v blízkosti pláže.

   Vybavení a služby:
   recepce, bar, restaurace, bazén, parkoviště, WI-FI

   Ubytování:
   dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (manželská postel a 2 rozkládací lůžka), vlastní koupelna, fén, SAT TV, telefon, trezor, mini bar, klimatizace, WI-FI

   Vzdálenosti:
   200 m od pláže

   Stravování

   snídaně formou bufetu

   Doprava

   přímý let Praha-Catania
   Cena včetně 10 kg palubního zavazadla 55 × 40 × 20 cm a příručního zavazadla na palubě 40 x 20 x 25 cm – musí se vejít pod sedadlo – kabelka/batoh.
   Na vyžádání možnost dokoupit odbavené zavazadlo 20 kg.

   Cena zahrnuje

   zpáteční letenka Praha-Catania (přímý let z Prahy, letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku)transfer z letiště a na letiště (cena je platná při obsazenosti 2 osob)služby delegátaubytování se snídanívenkovní parkoviště (dle dostupnosti)

   Cena nezahrnuje

   obědy, večeřepobytová taxa - 1,50 €/os./den (povinná platba na místě)jednolůžkový pokoj – na vyžádánímožnost dokoupení polopenze - info v CKpostýlka pro dítě do 2,9 let – 6 €/noc (platba na místě)plážový servis (za poplatek na místě)malá zvířata (na dotaz při rezervaci) - 7 €/denceny letenek jsou dynamické, celková cena se může měnit v průběhu dnepříplatek za noční transfer - info v CKcestovní pojištěníodbavené zavazadlo 20 kg - na vyžádání
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře CONSULTOUR s. r. o., ič 25959832, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.