Menu

  Blue Laconia

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 29.05. – 05.06.20248 dní (st-st)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře
  • Letecky, Praha
  • Polopenze
  • ID zájezdu: 484195820
  Cena za osobu

  • Ostatní
   • Platinum
   • Pouze v Čedoku
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi

  Středisko

  Cannigione

  Poloha

  Stylový hotelový komplex se nachází v zálivu Golfo di Arzachena, cca 2 km od centra živého typického městečka Cannigione s restauracemi, obchůdky a turistickým přístavem, cca 15 km od známého letoviska Porto Cervo a cca 30 km od letiště, zastávka autobusu 20 m od hotelu.

  Pláž

  V okolí hotelu se nachází mnoho pláží. Nejbližší pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu. Mnohem větší písčitá pláž "New Laconia" se nachází cca 350 m od hotelu. Zhruba 1,5-2 km od hotelu se nachází krásná písčitá pláž Spiaggia Bianca; lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10-20 EUR/set), na pláž lze jít pouze pěšky.

  Vybavení

  Vstupní hala, recepce, restaurace, lobby bar, TV místnost, parkoviště, WiFi v lobby zdarma, bazén, bazén pro děti; slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky (za poplatek).

  Ubytování

  Dvoulůžkové standardní pokoje, umístěné v hlavní budově nebo v bungalovech, s možností až 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem; za poplatek minibar, dětská postýlka (na vyžádání, za poplatek).

  Stravování

  dětská cena/sleva pro děti do: 13 let

  Sport a zábava

  Víceúčelové hřiště, stolní tenis, dětské hřiště, herna pro děti, mini club (4-12 let), v období od června do poloviny září výběr aktivit na povinnou klubovou kartu (pro klienty CK Čedok zdarma) - hry a turnaje, kurzy plavání, aerobic, fotbal; za poplatek k dispozici potápěčská centra na pláži, prestižní Il Pevero Golf Club s 18jamkovým hřištěm nedaleko hotelu.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  Informace

  * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
  * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

  Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  březen
  poútstčtsone
  duben
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Blue Laconia

  • 29.05. – 05.06.2024, 8 dní (st-st)
  • 2 dospělí
  • Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře
  • Letecky, Praha
  • Polopenze

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.