Menu

  Hotel Blu Hotel Morisco Village

  Stravování

  Polopenze

  Doprava

  Letecky Praha
  Vlastní
  Cena za osobu
  od  11 490 Kč
  Oficiální název dle CK: Blu Hotel Morisco
  • Ostatní
   • Autem
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Název

  Blu Hotel Morisco

  Vybavení

  Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, piano bar (3x týdně večery s živou hudbou), plážový bar, dětské hřiště, víceúčelové hřiště (basketbal, fotbal, volejbal), mezinárodní animační programy.
  Zdarma: bazén (povinná koupací čepice), TV koutek, Wi-Fi (ve společných prostorech), lehátka a slunečníky u bazénu (do vyčerpání kapacity), parkoviště.
  Za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, parkování (krytá garáž, do vyčerpání kapacity).

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje STANDARD mají sociální zařízení (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek). Dvoulůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlek mají sociální zařízení (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

  Stravování

  Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. U večeře k jídlu zdarma karafa vody a domácího vína.

  Další informace

  Písčitá pláž cca 300 m || Klimatizace v ceně || Plážový servis za poplatek || Bazén

  Popis na www

  Oblíbený hotelový komplex přímo v městečku Cannigione, také v blízkosti pláže je vhodný pro rodiny s dětmi ale také pro páry. Díky své poloze je Cannigione dobře chráněno pře nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami.

  Poloha

  Hotelový komplex se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 30 km. Centrum městečka Cannigione s malým přístavem, bary, restauracemi, trhy a obchody se nachází jen cca 200 m od hotelového komplexu. Známé centrum Porto Cervo je vzdálené cca 18 km a zastávku autobusu najdete cca 100 m od hotelu. Vyhlášená krásná písčitá pláž Spiaggia Bianca je vzdálena cca 4 km a část je vyhrazena pro hotelové hosty (kyvadlová doprava na pláž). Hotelový komplex je vzdálen cca 300 m od nejbližší písčité pláže.

  Pobytová taxa

  Pobytová taxa cca 3,50 EUR/osoba starší 12 let/noc se platí na místě.

  Pláž m

  300

  Pláž cca

  cca 300 m

  Pláž

  Hotel se nachází cca 300 m od pláže Tyrhénského moře s jemným bílým pískem. Na další pláž Barca Bruciatta/ Tancamanna hotel nabízí shutlle bus za menší poplatek od června do září. Slunečník a dvě křesílka na pláži za poplatek.

  GPS

  41.107748,9.43674

  Doporučení

  Oblíbený hotelový komplex přímo v městečku Cannigione, také v blízkosti pláže je vhodný pro rodiny s dětmi ale také pro páry. Díky své poloze je Cannigione dobře chráněno pře nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky mluvící asistence na telefonu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Informace pro zákazníky:
  Po příjezdu na místo je hoteliérem vybírána pobytová taxa ve výši 3 EUR na osobu na noc.

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Blu Hotel Morisco

  Via Orecchioni 6, 07021 Cannigione, Arzachena, Sardinie Itálie

  1333 recenzí

  #5 nejlepší hotel z 12 v oblasti - Cannigione

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající510
  Velmi dobré501
  Průměrné183
  Špatné78
  Příšerné61

  Nedávné recenze

  Monika N

  Typ cesty:

  Krásná dovolená

  08.08.2019

  Naprostá spokojenost, hotel má prvotřídní servis, super kuchyni a velice milý personál. Spokojenost na 100 %. Trošku nevýhoda je vzdálenost k pláži, ten má ale hotel vyřešen ....cestuje se...

  Pinn73

  Middlesbrough, Spojené království

  Typ cesty:

  Páry

  Skvělé místo, ale potřebuje několik vylepšení

  29.10.2019

  Strávili jsme tu příjemný týden. Hotel není velký, ale má všechna zařízení, která by člověk potřeboval, a nachází se na okraji krásného města. Pokoje byly dostatečné velikosti a jsme mimořádně čisté...

  Chris_Green1961

  Rochdale, England, United Kingdom

  Typ cesty:

  Páry

  Sardo fantastico

  04.10.2019

  Právě se vrátil z týdne v Blu Hotel Morisco v Cannigione na Sardinii. Měli jsme nádhernou dovolenou v luxusním hotelu. Skvělé jídlo. Klimatizace v místnosti. Wi-Fi ve všech oblastech. Doporučil bych...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.