Menu

  Camping Thurium

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  8 240 Kč
  Oficiální název dle CK: THURIUM

   Charakteristika

   kemp se nachází na pobřeží Jónského moře, v krajině bohaté na přírodní a kulturní památky. Příjemnou dovolenou zajišťuje široká škála služeb a křisťálově čisté moře.

   Ubytování

   mobilhomy jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Dřevěná terasa se zahradním nábytkem, altánkem a grilem. #M4/5 EASY: (max. 4 osoby + 1 dítě do 12 let, 25 m2)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (příp. lůžko pro 5. osobu - vyvýšené lůžko, určeno pro dítě do 150 cm a 60 kg), denní místnost se sedacím koutem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Dřevěná terasa se zahradním nábytkem, altánkem a grilem. 5. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci).

   Dětská postýlka

   na vyžádání pro dítě do 2 let, 2 €/den (do max. počtu osob), omezený prostor.

   Služby

   recepce, restaurace, pizzerie, bar, obchod, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma v části kempu), prádelna (za poplatek), bazén s whirlpoolem (cca 1/6-15/9, za poplatek 25 € - 80 € pro rodinu s max. 4. osobami), animační programy, miniclub (cca 1/6-15/9), hřiště, plážový volejbal, stolní tenis. Tenisový kurt, hřiště na volejbal a basketbal, kuželky půjčovna kol, vše za poplatek.

   Parkování

   1 místo/ mobilhome.

   od_centra

   Corigliano Calabro 10 km.

   Pláž cca

   areál navazuje na pláž.

   Pláž

   písečná, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla) zahrnut v ceně pobytu.

   Pobyt se zvířetem

   nepovoleno.

   Pobyt

   sobota/ sobota (29/6-7/9), min. 7 nocí, ostatní termíny min. 3 noci.

   Popis

   #V ceně za mobilhome je zahrnuto:/# ubytování pro 4 osoby, spotřeba energií. #Nepovinné příplatky:/# klimatizace 5 €/den, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 40 €/ mobilhome, ložní prádlo 20 €/dvojlůžko, 15 €/lůžko. #Kauce:/# 100 €/mobilhome.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červen
   poútstčtsone
   červenec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Cestovní kancelář Ludor, spol. s r. o. , ič 25574680, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.